Nie rozumiem płaczu z powodu braku dofinansowania.Proszę mi pokazać spółki podobne do Presto , które takie dofinansowanie dostały i co się z nimi dzieje - większość kursy na minimach i grożba bankructwa.Brak dofinansowania to nie porażka.Można nie wypłacić dywidendy i już jest 1000000 zł do przodu , znaczna kwota w kasie i bardziej racjonalne wydatki.Ale najważniesze w najbliższym czasie to będą wyniki za I kw.br.One pokażą czy spółka rozwija się, czy ma perspektywy rozwoju czy jednak niestety zwija się a na to nie ma wpływu żadne dofinansowanie.