Wystarczy poczytać forum , pojawiły się informacje o braku dofinansowania to bardzo złe wiadomości !!!
W poniedziałek zacznie się wywalane a tak pięknie miało być, dofinansowanie , wzrosty a tu nie ma nic.
Raport przesunięty to druga zła wiadomość. Aby się udało wyjść po 15-16gr.
Już zasypali 18 i 19gr ,milion akcji, po takiej wiadomości jak to przerzucą to może szubko spać. Na 15-16 niewiele akcji.\ a niżej to już bardzo malutko.
A cała nadzieja była w dofinansowaniu którego nie będzie niestety !!!