Forum giełdowe spółki PRESTO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Szybciej z tym raportem ! ~luper 6 2016-04-28 15:32
średnia 20gr ~dns 6 2016-04-28 15:19
Popyt coraz bardziej napiera ~bingo 2 2016-04-28 12:19
Zaczyna się ruch w interesie ~piotr 2 2016-04-28 11:12
Wytrzymać do czwartku ~aaa01 9 2016-04-28 10:59
LZMO - konkurencja PRESTO ~posiadacz 2 2016-04-28 10:34
Zaczęła się gra pod wyniki ~Miecio 3 2016-04-28 10:23
Mega Sonic idzie ostro do przodu!!! ~maniek88 1 2016-04-28 09:37
W czwartek wyniki ~analityk 13 2016-04-28 09:02
Pewnie już ktoś coś wie ~łukasz 9 2016-04-27 22:23
presto ~blo 2 2016-04-27 18:48
Presto dostanie ta dotacje ~kolo 3 2016-04-27 16:55
popychacz na K i skubanie po pare szt z prawej ~dexter 9 2016-04-27 15:02
a tu dalej ubieranie ulicy ~dexter 6 2016-04-27 14:23
przygotowania do wyścigów dzikibyk 5 2016-04-27 12:54
Veni-Vidi-Vici (Przybyłem, zobaczyłem,Zachwyciłem się) ~Balon 16 2016-04-27 11:31
BUMECH wystratował umowa na 1 mld. a moze byc 2 mld !! ~BUMECH 4 2016-04-27 08:44
I znowu obserwować tą stronę... ~emilo 9 2016-04-26 10:50
do Kaziutka ~LEW 8 2016-04-25 20:29
18gr ??????????????????? ~figo 4 2016-04-25 20:07
Info po sesji ~Jutrzenka 4 2016-04-25 20:01
Honor ~jaro 7 2016-04-25 19:59
Szacun ~aaa01 5 2016-04-25 19:25
Dlaczego to tak spada. Wyniki za luty wydają się dobre. ~Lucyfer 1 2016-04-25 19:23
WODOSPAD ~stach 5 2016-04-25 19:16
Novina s.a!!! ~novina 2 2016-04-25 19:08
12 mln za znaczek minox - zanim ktos da sie na mine wsadzic ~kaziutek 1 2016-04-25 18:55
nie znalazł się na liście projektów spełniające kryteria ~alf 4 2016-04-25 16:07
LEW bierze akcje LEW jest zły ~LEW 5 2016-04-25 15:47
DAWAĆ NA GÓRNE WIDŁY!! ~posiadacz 5 2016-04-25 15:46
[x]
PRESTO 0,00% 0,04 2019-01-17 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.