http://newconnect.pl/?page=1045&ph_main_content_start=show&id=93164&ncc_index=LZM&id_tr=1
to już druga umowa z Niemcami!!
raport roczny pokazał że są rentowni a teraz już maja dwie duże umowy z Niemcami!!!
a kapitalizacja mniejsza niż PRESTO
tutaj jest za duże ryzyko !!
do widzenia wam !!