Znikną proszący rozpaczliwie o spadki. Jest to żałosne. Cały weekend zmarnowli, bo miało być co najmniej 0.15zł, choć większość pisała o 0.10zł. Po czwartku na chwilę oczyści się forum aż do czasu jak pozostanie tydzień do opublikowania raportu za I kwartał.