Forum giełdowe spółki PRESTO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jak uważacie? ~j23 11 2016-05-09 19:21
Dlaczego rośnie popyt na 0,14gr? ~j23 3 2016-05-09 16:42
Czyżby 0,14 pękło jeszcze dziś? ~j23 3 2016-05-09 15:12
Jutro 0,13? ~xmen 5 2016-05-09 14:51
korekta ~savickas 9 2016-05-09 13:17
ubieraja az milo ~ciekawe 4 2016-05-09 12:19
Luka i młot, będzie UP. ~trader 16 2016-05-09 10:40
Presto SA (PST) przed sesją 09-05 ~okey 5 2016-05-08 22:04
Czekam na 14gr ~alan 13 2016-05-08 21:05
kaziutek drugi raz cię ruchło :) ~presto 7 2016-05-08 20:41
może być 55gr lub wyżej misiek75 2 2016-05-08 12:21
Niedługo UP ~pst 2 2016-05-08 09:38
134 mln nowych akcji moze na raz wejsc do obrotu przy obecnych 34 mln ~kaziutek 5 2016-05-08 09:37
Nie ma żadnej emisji i nigdy nie będzie ~Ktoś 2 2016-05-07 19:45
niebawem będzie rosło zdecydowanie - bo tak musi być ~niedowiarek 7 2016-05-06 21:19
Chcę widzieć dzisiaj miny tych co oddali po 15gr - będzie INFO ! zaladowany 8 2016-05-06 18:06
Ładne oferty na zbicie na koniec tygodnia? ~Sand 1 2016-05-06 16:57
proporcje ~Moskwicz 4 2016-05-06 15:03
P.14 ~Wza 2 2016-05-06 14:27
Nie chce rosnąć ~kudłaty 7 2016-05-06 11:46
Zaobionych zapraszam na FKD tam rajd na 3zł dopiero zaczyna:))) apollo1 1 2016-05-06 11:07
znamy to ~kultury 2 2016-05-06 10:49
będzie branie to każdy się przyłączy ;) proste ~gatek 2 2016-05-06 10:11
koniec okazji ~xxx 3 2016-05-05 22:31
Za chwile 16gr zostanie rozebrane ~szarik 3 2016-05-05 20:20
wy się bawcie , ja poczekam ~dns 3 2016-05-05 19:37
coś się chyba ruszy do góry - kundle zaczynają obszczekiwać ~adi 2 2016-05-05 19:28
Ile jutro gruby wysypie? ~luper 1 2016-05-05 19:07
Presto - dofinansowanie ~bingo 3 2016-05-05 17:59
Obskubali was z papiera jak gęsi z piór :) ~czesiek 21 2016-05-05 17:55
[x]
PRESTO 0,00% 0,04 2019-01-17 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.