Forum giełdowe spółki PRESTO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
kiedy raport za I kw bo się nie orientuję ? ~ccc 10 2016-05-13 15:37
zobaczymy ~kultury 8 2016-05-13 13:57
Presto, wartość 2 gr. ~Andrzej 3 2016-05-13 08:37
Jutro raport, a później tradycyjna korekta ~aaa01 2 2016-05-12 21:00
Chyba będę musiał pocałowac was w d... ~dexter 2 2016-05-12 17:47
Prognoza dla akcji presto ~jaj 8 2016-05-12 17:24
Ewakuacja, zasypuja 15gr ~pst 5 2016-05-12 15:41
POPYT ~op 23 2016-05-12 14:56
Jest info na PLASTPACU o dywidendzie!!- 7gr ~yaca 1 2016-05-12 12:20
uwaga milkpol ktoś durzy zbiera ~agataistarszapani 3 2016-05-11 19:36
bierzcie presto i efe ~dns 3 2016-05-11 12:46
Co tak nagle tylu zmartwionych jednocześnie się pojawiło? ~presto 12 2016-05-11 11:22
ale jaja ~kazimierz 9 2016-05-11 10:25
Beznadziejny Raport ~Prestowicz 3 2016-05-11 10:10
czy mylionery z lapanki uliczej ~dexter 2 2016-05-10 16:58
i podbijanie 1szt ~dexter 3 2016-05-10 16:57
A gdzie januszek i inwestor? ~presto 6 2016-05-10 15:10
15 gr upchniete w calosci ~obserwator 2 2016-05-10 11:36
One milion na 16gr ~gajowy 1 2016-05-10 10:41
Naganiacze na Spadki Aktywni co oznacza chętni kupić ~op 13 2016-05-10 09:38
naganiaja ~savickas 8 2016-05-10 09:17
Testują po 1 akcji ~gajowy 1 2016-05-10 09:11
wywalaja ile sie da bo pewnie ~kaziutek 2 2016-05-10 07:55
[SZOK] ARMAGIEDON! ~Sand 6 2016-05-09 23:49
Januszek i koledzy bardzo chcą kupić puśćcie im jeszcze po 15 bo... ~mi 4 2016-05-09 23:47
Miło czyta się wpisy na forum. ~aaa01 9 2016-05-09 21:36
czesc milonery ~dexter 5 2016-05-09 21:28
Zaraz będziecie łapać po 20 groszy jak opór przebiją ~Ktoś 15 2016-05-09 20:38
Gdzie jest 3,6mln akcji z 5maja brane po 0,14 i 0,15 ??? ~j23 10 2016-05-09 20:28
ale sie naganiacze uaktywnili, widac kolejni poubierani ~kaziutek 2 2016-05-09 19:26
[x]
PRESTO 0,00% 0,04 2019-01-17 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.