to będzie spadać i nikogo to nie powinno dziwić.
Jak widać jest za drogo, jeszcze dziś zwała albo po weekendzie.
Emisja 10gr i tam zmierza kurs, takie są fakty.
Jak widać poważni inwestorzy pozbyli się wczoraj akcji gdyż dostaną znacznie taniej jak tylko emisja wejdzie w obieg.