Mam średnia 20gr. Szału nie robi. Ale nie biorę nawet jak jest po 13 gr. Nie dobiore ani jednej sztuki . Czekam zexswoja wygorowana srednia (20gr) na 60-80 gr . Tam dopiero to wrzucę. Jak dla mnie to mogę czekać nawet 4 lata , mi to lotto. Na pewno kiedyś wyjdzie na takie poziomy . To nasza nc mafia . Obkupia się po 12-30 gr i pójdzie na wyżyny. Możecie się śmiać . :-)
Ja też się śmieje, zwłaszcza wtedy jak oddajcie papier lub bierzecie pod korek po jakis smiesznych infach. Spółka to śmieć ale mafia tak się bawi . Teraz kupią za kilka lat sprzedadzą po 70 gr