Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Co się dzieje??? ~Ktoś 18 2017-02-28 14:37
Kanał ~gust 3 2017-02-28 11:31
Popatrzcie na DCD ~Hardy 1 2017-02-28 11:20
Na 0,31 to baton ~~~~~~~~~~~~ nie dać się wyleszczyć po 0,30 !!!!!!!! ~Tomek 7 2017-02-28 11:06
upychanie ~poker 1 2017-02-28 11:04
Bez infa ta lokomotywa dale nie pojedzie ~Rafał 27 2017-02-28 10:16
present mocno ruszyło...teraz NOVINA idzie w gór !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~novinka 1 2017-02-28 10:01
ktoś łyknoł ~Tomober 6 2017-02-28 06:29
Propozycje ~Tomek2 5 2017-02-28 00:09
News. adam2023 44 2017-02-27 21:39
Sprzedali Presenta24 teraz napompują kurs Noviny ... ~Novy 39 2017-02-27 21:19
Do Novy ~Roman 1 2017-02-27 21:06
Warto przeczytać ~Anchels 3 2017-02-27 19:25
No to lecimy w kosmos pajda757 16 2017-02-27 19:22
skok na domdev ~ubrany 4 2017-02-27 17:46
Poszły konie po betonie, fruniemy w niebo ~Emus 7 2017-02-27 16:43
Uwielbiam takie spółki. ~chlopok 39 2017-02-27 15:59
Gdyby ktoś nie wiedział - Present24 będzie dzisiaj kontynuował wzrosty ~angie 14 2017-02-27 15:46
Co jest? ~Moody 12 2017-02-27 15:26
nowe ~wido 1 2017-02-27 15:13
Będzie jazda jak na Mgames? tam z 0,10zł poszło na 1,64zł ~mikołaj 4 2017-02-27 14:15
KIEDY INFO O REJESTRACJI AKCJI PRZEZ SĄD? ~mikołaj 5 2017-02-27 13:25
Do Oli ~Ra 7 2017-02-27 12:58
Generalnie chyba koniec gry na śmieciach............. ~ola 13 2017-02-27 11:25
koniec sciemy wracamy na 10 groszy ~-olek 1 2017-02-27 10:52
no i obroty maleją ~tiki 5 2017-02-27 10:46
Warto w to jeszcze wejść chłopy? ~Chlop 2 2017-02-27 10:22
dzisiaj zamknięcie poniżej 20gr ... niestety ~ciekawy 1 2017-02-27 09:29
dawać na NOVINE Present to juz klapa ~tikitaka 1 2017-02-27 09:23
jutro +100% ~DrBoxer 29 2017-02-27 08:32
[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2026-06-24 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.