Zarysowuje się strategia kanałowa. Teraz mamy przedział 0,25 - 0,30 i będzie bujać. Jak tu wybuja to powinniśmy testować kolejny kanał 0,30 - 0,35. Tak kanałami będziemy się powoli przesuwać na wyższe poziomy.
Naganianie na spektakularne spadki nie ma sensu. Tym bardzie na spektakularne wzrosty. Chyba, że ktoś dla zabawy wywali lub kupi ogromne ilości akcji. Ale to już sytuacja tzw nieprzewidziana.
Czekać obserwować i trzymać rękę na pulsie. Szczerze mówiąc wszystko się może zdarzyć a gdyby pozbierać wszystkie mity na temat spółki można by książkę napisać.
Brak informacji to też informacja. Tylko co ona oznacza?