|
uwaga na mnie, bo pisze jedno a robie cos calkiem innego
|
~Tomek
|
1
|
2017-03-01 18:47
|
|
Ale ktoś sie zesr. po 22
|
~Seba
|
2
|
2017-03-01 18:04
|
|
Moje pierwsze 100% zarobione
|
~kepke
|
11
|
2017-03-01 17:54
|
|
Tak tak oddawającie. Za tydzień zobaczymy hehee
|
~1982
|
15
|
2017-03-01 17:50
|
|
Wygląda na to, że żenią papier
|
~Piesogrodnika
|
5
|
2017-03-01 17:08
|
|
Co o tym myślicie?
|
~Inc
|
3
|
2017-03-01 16:17
|
|
Kto robi skup?
|
~JerbaMatoł
|
7
|
2017-03-01 15:07
|
|
Koniec promocji.
|
~1982
|
2
|
2017-03-01 14:16
|
|
zabawa. Kto oddał - niech zaluje
|
~1982
|
5
|
2017-03-01 13:56
|
|
Sprzedajcie ten Syf i chodźcie na PRIME!!!
|
~Raymond
|
2
|
2017-03-01 11:40
|
|
Ubieraja was na lato czy tego nie widac
|
~inwestor
|
4
|
2017-03-01 10:53
|
|
Planatinn widły będą drugie
|
~miernik
|
1
|
2017-03-01 10:17
|
|
P24 ANALIZA TECHNICZNA - MOCNE KUPUJ
|
~mikołaj
|
9
|
2017-03-01 09:29
|
|
ILE JESZCZE SPRZEDCIE TYCH ZLECEŃ PO 1000-2000 ŻEBY ZANIŻAĆ KURS ???????
|
~Tomek
|
15
|
2017-03-01 09:25
|
|
Gdy Leszcz kupi to wystawia o 2gr wyżej i blokuje wzrosty
|
~Emus
|
13
|
2017-03-01 07:17
|
|
cisza na forum
|
~cc
|
10
|
2017-03-01 00:42
|
|
Celowe zaniżanie przed ... wzrostami.
|
~1982
|
30
|
2017-03-01 00:39
|
|
Żeby poszło na północ
|
~kot34
|
3
|
2017-03-01 00:31
|
|
News
|
~adam2023
|
6
|
2017-03-01 00:14
|
|
JUTRO Z RANA OSTATNIA SZANSA NA WEJŚCIE PONIŻEJ 0,20 WIĘC RADZĘ NIE ZASP
|
~Tomek
|
12
|
2017-02-28 20:41
|
|
Ale zawiecha,
|
~Tomek2
|
6
|
2017-02-28 17:53
|
|
jutro 20gr bo Tomek sie nie uspokoil
|
~gruby
|
3
|
2017-02-28 17:04
|
|
Uwaga na tomka, ostatnio tez tak naganial ,
|
~jw
|
4
|
2017-02-28 16:54
|
|
ZABRALI BATONA Z 0,31 !!!!!!!!!!!!!!! ZOSTAŁO 120 000 A LESZCZE ODDAŁY !
|
~Tomek
|
7
|
2017-02-28 15:37
|
|
Puszczać i na Termo2pwr
|
~Mocarz
|
1
|
2017-02-28 15:27
|
|
Czy górne już po 12 czy dopiero przy końcówce jak tradycja głosi...
|
~Marta
|
8
|
2017-02-28 15:16
|
|
Milczenie
|
~Tomek2
|
1
|
2017-02-28 15:15
|
|
ZARAZ ZROBIĄ TO SAMO Z 0,13 WIĘC LEPIEJ ZABIERAJCIE ZLECENIA NO CHYBA
|
~Tomek
|
5
|
2017-02-28 15:09
|
|
0,35 na koniec sesji.
|
~1982
|
3
|
2017-02-28 15:05
|
|
Acrebit odpala ! Tam 20 zł to kwestia czasu :)
|
~drael
|
2
|
2017-02-28 14:56
|