Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
uwaga na mnie, bo pisze jedno a robie cos calkiem innego ~Tomek 1 2017-03-01 18:47
Ale ktoś sie zesr. po 22 ~Seba 2 2017-03-01 18:04
Moje pierwsze 100% zarobione ~kepke 11 2017-03-01 17:54
Tak tak oddawającie. Za tydzień zobaczymy hehee ~1982 15 2017-03-01 17:50
Wygląda na to, że żenią papier ~Piesogrodnika 5 2017-03-01 17:08
Co o tym myślicie? ~Inc 3 2017-03-01 16:17
Kto robi skup? ~JerbaMatoł 7 2017-03-01 15:07
Koniec promocji. ~1982 2 2017-03-01 14:16
zabawa. Kto oddał - niech zaluje ~1982 5 2017-03-01 13:56
Sprzedajcie ten Syf i chodźcie na PRIME!!! ~Raymond 2 2017-03-01 11:40
Ubieraja was na lato czy tego nie widac ~inwestor 4 2017-03-01 10:53
Planatinn widły będą drugie ~miernik 1 2017-03-01 10:17
P24 ANALIZA TECHNICZNA - MOCNE KUPUJ ~mikołaj 9 2017-03-01 09:29
ILE JESZCZE SPRZEDCIE TYCH ZLECEŃ PO 1000-2000 ŻEBY ZANIŻAĆ KURS ??????? ~Tomek 15 2017-03-01 09:25
Gdy Leszcz kupi to wystawia o 2gr wyżej i blokuje wzrosty ~Emus 13 2017-03-01 07:17
cisza na forum ~cc 10 2017-03-01 00:42
Celowe zaniżanie przed ... wzrostami. ~1982 30 2017-03-01 00:39
Żeby poszło na północ ~kot34 3 2017-03-01 00:31
News ~adam2023 6 2017-03-01 00:14
JUTRO Z RANA OSTATNIA SZANSA NA WEJŚCIE PONIŻEJ 0,20 WIĘC RADZĘ NIE ZASP ~Tomek 12 2017-02-28 20:41
Ale zawiecha, ~Tomek2 6 2017-02-28 17:53
jutro 20gr bo Tomek sie nie uspokoil ~gruby 3 2017-02-28 17:04
Uwaga na tomka, ostatnio tez tak naganial , ~jw 4 2017-02-28 16:54
ZABRALI BATONA Z 0,31 !!!!!!!!!!!!!!! ZOSTAŁO 120 000 A LESZCZE ODDAŁY ! ~Tomek 7 2017-02-28 15:37
Puszczać i na Termo2pwr ~Mocarz 1 2017-02-28 15:27
Czy górne już po 12 czy dopiero przy końcówce jak tradycja głosi... ~Marta 8 2017-02-28 15:16
Milczenie ~Tomek2 1 2017-02-28 15:15
ZARAZ ZROBIĄ TO SAMO Z 0,13 WIĘC LEPIEJ ZABIERAJCIE ZLECENIA NO CHYBA ~Tomek 5 2017-02-28 15:09
0,35 na koniec sesji. ~1982 3 2017-02-28 15:05
Acrebit odpala ! Tam 20 zł to kwestia czasu :) ~drael 2 2017-02-28 14:56
[x]
PRESENT24 0,87% 0,12 2026-06-23 09:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.