|
Free float: 100,00%
|
~StachuJones
|
17
|
2017-02-27 07:40
|
|
jutro -50% bo znowu naganiacie na wzrosty, kiedy sie nauczycie zeby nie
|
~gruby
|
3
|
2017-02-26 23:28
|
|
Present24 Ranking 21 miejsce na GPW. Płynność wysoka.
|
~Emus
|
10
|
2017-02-26 23:12
|
|
Jakie typy na przyszły tydzień?
|
~Moody
|
53
|
2017-02-26 23:01
|
|
Jakby mieli olać kurs w dół to w piątek byłaby rzeźnia. A tu ??
|
~1982
|
1
|
2017-02-26 22:03
|
|
nie ma zadnego przekroczenia progu, nie ma infa
|
~gruby
|
9
|
2017-02-26 21:52
|
|
DLACZEGO ZARZĄD NIE ZAWIESI NOTOWAŃ W TROSCE O DOBRO INWESTORÓW?
|
~PłockiPan
|
8
|
2017-02-26 20:53
|
|
gdzie Was inwestor?Gdzie info? WYLUZUJCIE Z NAGANIANIEM a bedzie lepiej
|
~antypsmaer
|
1
|
2017-02-26 19:41
|
|
Czy to forum na bzdety
|
~xawery
|
13
|
2017-02-26 17:37
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
18
|
2017-02-26 10:33
|
|
niewielu nas tu jest
|
~cc
|
22
|
2017-02-26 00:01
|
|
Przez ostatnie 3 dni 21 mln papiera. Co to oznacza ?
|
~1982
|
11
|
2017-02-25 22:55
|
|
PODSUMOWANIE KOREKTY: brawo Moody, a123 - żenada
|
~kiki
|
23
|
2017-02-25 22:30
|
|
Teraz infa
|
~Ra
|
20
|
2017-02-25 22:21
|
|
skonczycie spamowac, weekend jest i pojawil sie kolejny naganiacz 1982
|
~antyspamer
|
5
|
2017-02-25 14:32
|
|
Dobra. Pożyjemy... Zobaczymy.....
|
~1982
|
1
|
2017-02-25 10:07
|
|
Dzisiaj była zadyma i to niezła na akcjach skok na 32gr i zwała na 19gr
|
~Emus
|
17
|
2017-02-25 09:27
|
|
30 listopada 2016 - do 02.12.2016 wyjście ---- a info 8 grudnia.
|
~1982
|
5
|
2017-02-25 09:23
|
|
DALASZE WZROSTY ?
|
~mee
|
4
|
2017-02-25 06:12
|
|
Jakby to miało spadać....to zostawiliby to na pożarcie.
|
~1982
|
1
|
2017-02-25 06:01
|
|
TEERAZ DAMF INVEST -FLY.PL-TU JUZ LIPA
|
~WIDŁY_GÓRNE
|
3
|
2017-02-25 00:06
|
|
jutro piątek
|
~cc
|
20
|
2017-02-24 22:04
|
|
Klasyczna korekta - przyszły tydzień zamkniemy na poziomie 0.8zł!!!
|
~Tomo
|
14
|
2017-02-24 21:37
|
|
Nie bedzie zadnego infa o inwestorze - wyluzujcie juz z tym
|
~antyspamer
|
2
|
2017-02-24 20:30
|
|
ŻADEN WODOSPAD !!!!! BUJA ŁAJBĄ KTO MA NERWY TEN ZOSTANIE NAGRODZONY !!!
|
~emte
|
12
|
2017-02-24 17:32
|
|
Przyszły tydzień luka na 0,50 ?!
|
~Moody
|
15
|
2017-02-24 17:31
|
|
znowu zaczynacie naganiac ? jeszcze malo macie? wyluzujcie
|
~gruby
|
2
|
2017-02-24 17:14
|
|
i dziecioki oddały papier
|
~gust
|
6
|
2017-02-24 16:43
|
|
i po korekcie !!!!! kto dał sie wyleszczyć zaraz na zielono !!!!
|
~emte
|
12
|
2017-02-24 16:36
|
|
PRESENT24 W DYSKUSJI
|
~MAŁYBOSS
|
16
|
2017-02-24 16:33
|