Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Free float: 100,00% ~StachuJones 17 2017-02-27 07:40
jutro -50% bo znowu naganiacie na wzrosty, kiedy sie nauczycie zeby nie ~gruby 3 2017-02-26 23:28
Present24 Ranking 21 miejsce na GPW. Płynność wysoka. ~Emus 10 2017-02-26 23:12
Jakie typy na przyszły tydzień? ~Moody 53 2017-02-26 23:01
Jakby mieli olać kurs w dół to w piątek byłaby rzeźnia. A tu ?? ~1982 1 2017-02-26 22:03
nie ma zadnego przekroczenia progu, nie ma infa ~gruby 9 2017-02-26 21:52
DLACZEGO ZARZĄD NIE ZAWIESI NOTOWAŃ W TROSCE O DOBRO INWESTORÓW? ~PłockiPan 8 2017-02-26 20:53
gdzie Was inwestor?Gdzie info? WYLUZUJCIE Z NAGANIANIEM a bedzie lepiej ~antypsmaer 1 2017-02-26 19:41
Czy to forum na bzdety ~xawery 13 2017-02-26 17:37
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 18 2017-02-26 10:33
niewielu nas tu jest ~cc 22 2017-02-26 00:01
Przez ostatnie 3 dni 21 mln papiera. Co to oznacza ? ~1982 11 2017-02-25 22:55
PODSUMOWANIE KOREKTY: brawo Moody, a123 - żenada ~kiki 23 2017-02-25 22:30
Teraz infa ~Ra 20 2017-02-25 22:21
skonczycie spamowac, weekend jest i pojawil sie kolejny naganiacz 1982 ~antyspamer 5 2017-02-25 14:32
Dobra. Pożyjemy... Zobaczymy..... ~1982 1 2017-02-25 10:07
Dzisiaj była zadyma i to niezła na akcjach skok na 32gr i zwała na 19gr ~Emus 17 2017-02-25 09:27
30 listopada 2016 - do 02.12.2016 wyjście ---- a info 8 grudnia. ~1982 5 2017-02-25 09:23
DALASZE WZROSTY ? ~mee 4 2017-02-25 06:12
Jakby to miało spadać....to zostawiliby to na pożarcie. ~1982 1 2017-02-25 06:01
TEERAZ DAMF INVEST -FLY.PL-TU JUZ LIPA ~WIDŁY_GÓRNE 3 2017-02-25 00:06
jutro piątek ~cc 20 2017-02-24 22:04
Klasyczna korekta - przyszły tydzień zamkniemy na poziomie 0.8zł!!! ~Tomo 14 2017-02-24 21:37
Nie bedzie zadnego infa o inwestorze - wyluzujcie juz z tym ~antyspamer 2 2017-02-24 20:30
ŻADEN WODOSPAD !!!!! BUJA ŁAJBĄ KTO MA NERWY TEN ZOSTANIE NAGRODZONY !!! ~emte 12 2017-02-24 17:32
Przyszły tydzień luka na 0,50 ?! ~Moody 15 2017-02-24 17:31
znowu zaczynacie naganiac ? jeszcze malo macie? wyluzujcie ~gruby 2 2017-02-24 17:14
i dziecioki oddały papier ~gust 6 2017-02-24 16:43
i po korekcie !!!!! kto dał sie wyleszczyć zaraz na zielono !!!! ~emte 12 2017-02-24 16:36
PRESENT24 W DYSKUSJI ~MAŁYBOSS 16 2017-02-24 16:33
[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2026-06-24 13:56:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.