Dajcie spokoj sobie z tym smieciem, na tym walorze tylko ekipa z damf belize i od zlodziejaszka z novity cos zarabia.
Lepiej przeskoczyc na domdev - w tym tygodniu raport - sprzedaz mieszkan +25% r/r - do tego tam bedzie gruba dywidenda - tam bedzie wzrost, realny wzrost na 100zł a nie jakies gierki spoldzielni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!