Inwestorzy!
Chyba każdemu zależy z tych mających akcje , żeby nasze akcje szły do góry.
Każdy ma jakiś ustalony poziom sprzedaży który go interesuje.
Aby taki poziom zaistniał dajcie mu na to szansę.
Nasza znajoma spółdzielnia co dzielnie pompuje kurs w górę nie ma możliwości działania ,
jeżeli cały czas wiszą wasze zlecenia sprzedaży.
Pytanie retoryczne:
Myślicie ,że sprzedacie pierwsi swoje akcje jak będziecie w arkuszu zleceń - błąd nie sprzedacie ich wcale
za tą cenę bo sami blokujecie wzrost ceny.
Mało tego możecie sprzedać akcje pontencjalnie drożej niż chcecie nie wystawiając ich na widoku.
Moja propozycja sprzedajcie kiedy chcecie ale nie dawajcie stałych zleceń w arkuszu.
Dodatkowy bonus zobaczymy łatwiej ruchy sternika.
Zdejmijcie chociaż zlecenia sprzedaży do 0,33 a zobaczycie co się będzie działo.