Pytanie zasadnicze, kto to robi? Novina? Nie wydaje mi się, gdyż wiemy że muszą zapłacić karę za pozbycie się akcji przed czasem (tak nawiasem mówiąc jak się sprawa ma na dzisiaj?). Patro? Kupował by akcje, po 10 gr i nabijał stare by wejść ze swoimi na wyższych obrotach? Po co zbierać akcje z 32-28 gr? Żeby zacząć wywalać w granicach 2-3 zł myślicie że to miało by sens?