Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Przesiadka na planetinn górne dzis ~miernik 1 2017-03-02 11:46
Dlaczego nagle tyle pesymizmu? ~chlopok 16 2017-03-02 11:37
Zjazd do Bazy ~inwestor 7 2017-03-02 11:35
ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ~koko 11 2017-03-02 11:21
sytuacja identyczna jak wczoraj i na koniec zasypią 18 i 17 gr ~koko 3 2017-03-02 10:36
TO KTO Z WAS DZIŚ KUPIŁ I ILE AKCJI PO 21,22 I 23??? ~mikołaj 17 2017-03-02 10:15
Każdy pisze o lawinie jutro celtic89 7 2017-03-02 09:45
Co sie dzieje bo ing nie działa ~Filip 4 2017-03-02 09:09
Teoria wszystkiego ~Ra 2 2017-03-02 08:58
Czy 10 gr wytrzyma w przyszłym tygodniu? Czy baza na 5? ~trafione 1 2017-03-02 08:57
Zasięg po wyjściu z trójkąta z którego wybiło - 15 gr RATOWAĆ SIĘ!!! ~Analityk_GPW 1 2017-03-02 08:56
do 17 gr nic nie ma popytu!!!! Arkusz pusty!!! ~Marta 1 2017-03-02 08:54
Arkusz pusty ~1982 2 2017-03-02 07:13
Dawać na 5 gr chętnie dokupię pajda757 4 2017-03-02 06:07
Podsumowanie ! ~adam2023 4 2017-03-01 23:24
w koncu przestalicie naganiac na wzrosty, macie nauczke i nie naganiajci ~antyspamer 2 2017-03-01 23:14
luka 0,17 musi byc domknieta !!!!!!!!!!!!!!!! ~Spec 17 2017-03-01 22:57
Bez optymizmu ~pesymista 1 2017-03-01 22:49
Podpuszczają nas tymi batonami na K.... czyli chcą nas ubrać.... ~asa 21 2017-03-01 22:49
Dla rozluźnienia ~adam2023 1 2017-03-01 22:37
A NIE MÓWIŁEM!! ~PP 1 2017-03-01 22:23
Czy jutro 15 gr wytrzyma? ~Edi 1 2017-03-01 22:15
W takim tempie 10gr może być już jutro! ~pozdrawiam 7 2017-03-01 22:10
Piszą ci, co chcą kupić taniej. ~1982 20 2017-03-01 21:17
Nie dać się wyleszczyć będzie coraz wyżej (ciekawe czy usunie) ~Inc 5 2017-03-01 21:15
Dlaczego nie będzie spadku do 10 groszy ? ~1982 6 2017-03-01 21:07
zapamiętać raz na zawsze....... ~fubu 1 2017-03-01 21:06
Jutro odbicie. Tak się czyści stop losy. ~1982 10 2017-03-01 20:22
ALE ODBIERANIE :D WTF POSZŁO JUŻ 1 500 000 I KOLEJNY 2 000 000 NA 0,20-1 ~Tomek 34 2017-03-01 19:50
No i kicha ~pesymista 5 2017-03-01 19:29
[x]
PRESENT24 0,87% 0,12 2026-06-23 09:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.