|
Przesiadka na planetinn górne dzis
|
~miernik
|
1
|
2017-03-02 11:46
|
|
Dlaczego nagle tyle pesymizmu?
|
~chlopok
|
16
|
2017-03-02 11:37
|
|
Zjazd do Bazy
|
~inwestor
|
7
|
2017-03-02 11:35
|
|
ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
|
~koko
|
11
|
2017-03-02 11:21
|
|
sytuacja identyczna jak wczoraj i na koniec zasypią 18 i 17 gr
|
~koko
|
3
|
2017-03-02 10:36
|
|
TO KTO Z WAS DZIŚ KUPIŁ I ILE AKCJI PO 21,22 I 23???
|
~mikołaj
|
17
|
2017-03-02 10:15
|
|
Każdy pisze o lawinie jutro
|
celtic89
|
7
|
2017-03-02 09:45
|
|
Co sie dzieje bo ing nie działa
|
~Filip
|
4
|
2017-03-02 09:09
|
|
Teoria wszystkiego
|
~Ra
|
2
|
2017-03-02 08:58
|
|
Czy 10 gr wytrzyma w przyszłym tygodniu? Czy baza na 5?
|
~trafione
|
1
|
2017-03-02 08:57
|
|
Zasięg po wyjściu z trójkąta z którego wybiło - 15 gr RATOWAĆ SIĘ!!!
|
~Analityk_GPW
|
1
|
2017-03-02 08:56
|
|
do 17 gr nic nie ma popytu!!!! Arkusz pusty!!!
|
~Marta
|
1
|
2017-03-02 08:54
|
|
Arkusz pusty
|
~1982
|
2
|
2017-03-02 07:13
|
|
Dawać na 5 gr chętnie dokupię
|
pajda757
|
4
|
2017-03-02 06:07
|
|
Podsumowanie !
|
~adam2023
|
4
|
2017-03-01 23:24
|
|
w koncu przestalicie naganiac na wzrosty, macie nauczke i nie naganiajci
|
~antyspamer
|
2
|
2017-03-01 23:14
|
|
luka 0,17 musi byc domknieta !!!!!!!!!!!!!!!!
|
~Spec
|
17
|
2017-03-01 22:57
|
|
Bez optymizmu
|
~pesymista
|
1
|
2017-03-01 22:49
|
|
Podpuszczają nas tymi batonami na K.... czyli chcą nas ubrać....
|
~asa
|
21
|
2017-03-01 22:49
|
|
Dla rozluźnienia
|
~adam2023
|
1
|
2017-03-01 22:37
|
|
A NIE MÓWIŁEM!!
|
~PP
|
1
|
2017-03-01 22:23
|
|
Czy jutro 15 gr wytrzyma?
|
~Edi
|
1
|
2017-03-01 22:15
|
|
W takim tempie 10gr może być już jutro!
|
~pozdrawiam
|
7
|
2017-03-01 22:10
|
|
Piszą ci, co chcą kupić taniej.
|
~1982
|
20
|
2017-03-01 21:17
|
|
Nie dać się wyleszczyć będzie coraz wyżej (ciekawe czy usunie)
|
~Inc
|
5
|
2017-03-01 21:15
|
|
Dlaczego nie będzie spadku do 10 groszy ?
|
~1982
|
6
|
2017-03-01 21:07
|
|
zapamiętać raz na zawsze.......
|
~fubu
|
1
|
2017-03-01 21:06
|
|
Jutro odbicie. Tak się czyści stop losy.
|
~1982
|
10
|
2017-03-01 20:22
|
|
ALE ODBIERANIE :D WTF POSZŁO JUŻ 1 500 000 I KOLEJNY 2 000 000 NA 0,20-1
|
~Tomek
|
34
|
2017-03-01 19:50
|
|
No i kicha
|
~pesymista
|
5
|
2017-03-01 19:29
|