Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
gdy zapłaczesz ... ~igor 3 2017-03-03 15:55
a może by tak... ~igor 2 2017-03-03 15:40
BEZRUCH ~igor 6 2017-03-03 14:46
DZIĘKUJĘ ~mee 4 2017-03-03 13:16
Bierzcie z tego wzxyscy ~Ra 5 2017-03-03 12:22
Wartość wg. analityków 16gr ~realista 3 2017-03-03 11:38
Pdbitka czy kontynuacja? ~Losowy_Nick 19 2017-03-03 11:12
Po 400% wyjętym tutaj i ubraniu leszczy czas na 200% na EC2 ~Maczo 2 2017-03-03 10:06
Koncowka na + ~Xx 18 2017-03-03 10:05
brawa i gratulacje dla Tomka, kto posłuchał juz pięknie zarabia ~koko 2 2017-03-03 10:05
400 000 ACKJI DO WIDEŁEK :D BĘDZIE GRUBO A DO 0,30 MAX 1 000 000 :) ~Tomek 13 2017-03-03 09:55
TKO 0,24 na jutro ramirax 10 2017-03-03 09:53
CZY MOGLI BYŚMY NA CHWILĘ ? ~QURCZE 1 2017-03-03 09:42
ALE MAŁO WPISÓW PO SESJI=LESZCZ BEZ AKCJI ~mikołaj 13 2017-03-03 09:07
PRZEMYŚLENIA ~mee 40 2017-03-03 08:47
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 35 2017-03-02 21:28
TKO 0,18 na jutro ~ramirax 2 2017-03-02 20:59
42 mln akcji w ciągu 1,5 tygodnia ~ola 4 2017-03-02 20:09
Ra jutro będziesz sypał aż miło ~pako 2 2017-03-02 20:05
Czy 18 wytrzyma na close??? ~Marta 8 2017-03-02 17:15
Dawać dziada ~KurwiarzzMadery 1 2017-03-02 16:32
KABANIE PRZESTAN NAGANIAC NA SYF UBRALI CIE PO 28 GR I TERAZ LATASZ Z NA ~arnold 8 2017-03-02 15:53
Nie sie naje potem pojdzie do gory ~Ma 6 2017-03-02 15:38
Topmedica odpala ~maria 2 2017-03-02 14:28
Tu gramy tylko 25mln akcji ~synuśP 13 2017-03-02 14:24
PKC!!!!!!na s ~Ra 13 2017-03-02 13:42
MACIE WYKRES Z MOJĄ TECHNIKĄ MOŻE W KOŃCU COŚ ZAROBICIE :D ~Tomek 17 2017-03-02 13:19
Coś nie spada ? Czemu ? ~1982 5 2017-03-02 12:51
KOKO TERAZ TWIERDZI ŻE KUPIŁ ZA 0,20 BUAHA CO ZA LESZCZ NAGANIAŁ NA S ~Tomek 4 2017-03-02 12:21
Transakcje ~adam2023 28 2017-03-02 11:59
[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2026-06-22 12:29:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.