Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Letus ciekawie wygląda......... ~ola 5 2017-03-07 17:11
10gr szybciej niż myślicie ~cc 22 2017-03-07 17:01
POPATRZCIE NA VELTO ~222222 2 2017-03-07 13:47
Global Trade ... zysk 900 tys. Wycena 4 mln...!!!! ~Ania 10 2017-03-07 12:35
Ostatni raz.... ~Fubu 5 2017-03-07 11:31
Jeszcze w tym tyg 0.16 na liczniku ~321 3 2017-03-06 23:17
Mili państwo ~Fubu 15 2017-03-06 19:10
Przewalanie osłabło! ~Inc 21 2017-03-06 16:16
Słabo ~Tomek2 5 2017-03-06 13:40
Alez ta spolka ma Niemoc ... w dol tylko juz... ~1982 9 2017-03-06 12:56
Ależ ta spółka ma moc....do góry tylko już. ~1982 38 2017-03-06 12:49
tu się aż roi czaarny 23 2017-03-06 12:27
NA STRAGANIE ~MAŁYBOSS 1 2017-03-06 10:42
Spekulacje ~Tomek2 23 2017-03-06 10:26
Krótko... ~Fubu 44 2017-03-06 10:18
46 mln żyjesz jeszcze? ~kiki 5 2017-03-06 10:12
DZISIAJ ~wojtas 6 2017-03-06 10:07
brak przekonania do wzrostów ~igor 6 2017-03-06 09:42
oglądałem wykres ~igor 9 2017-03-06 09:31
START - 0.21 czy niżej ? ~igor 1 2017-03-06 08:41
realna wartość ~Kamcio 27 2017-03-06 08:40
póbują=UBRAĆ na wszystkich gniotach bo idzie emisja ~gniot 6 2017-03-06 08:24
znowu od rana naganiacie? malo nuczki mieliscie? WYLUZUJCIE ~antyspamer 7 2017-03-04 21:40
Wycena porównawcza 0.14 (-38.23%)* ~321 4 2017-03-04 20:30
Co Wy tu jeszcze robicie ? Zamiast kupić np CFI .... ~fly 9 2017-03-03 23:41
MACD I SMA SYGNAŁ NA K !!!!!!!!!!!!!!! ~Tomek 33 2017-03-03 20:22
tylko 2 drogi na dziś ~igor 24 2017-03-03 19:58
EFE zaczyna być grane ~polecam 4 2017-03-03 19:21
Już za chwilę okaże się co zrobi gruby. ~chlopok 10 2017-03-03 17:03
IGOR JAK SPRZEDAŁEŚ ZA 0,21 TO SKOŃCZ NAGANIAĆ NA SPADKI I SPAMOWAĆ !!!! ~Tomek 2 2017-03-03 16:01
[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2026-06-22 12:29:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.