No i co Pany ?
Jutro będzie rzeź jak schemat się utrzyma...
Jakieś wnioski ?
Oprócz naganiaczy na spadki jakoś bardziej tłoczno się zrobiło na forum, arkusz też bardziej pełny.
Na pewno nie ma mowy o ciągłym zbieraniu bo się wysypali przy 30 teraz mogą co najwyżej podebrać chwilę, żeby ruch zrobić.
Zjazd do bazy jest bardziej niż pewny, pytanie tylko czy przed dopuszczeniem do obrotu nowej emisji, czy po...
I czy będą czekać do rejestracji emisji czy opchną a potem zrobią drugi podjazd kiedy im będzie pasowało.
Mnie osobiście nerwy puszczają bo tu za dużo jest do stracenia