Jeśli dziś nie zamknie wyraźnie powyżej 23-24 to można założyć, źe jest na jakiś czas po temacie. Powodów do tego jest bez liku a do wzrostu źadnego.wycena spółki 43 mln akcji x 20 gr.to ponad 8 baniek , co przy 300 k.zysku jest raczej drogawo . Gruby uzyskał co chciał czyli odrobił wkład na objęcie emisji i tyle. Baza na horyzoncie.