Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
No widać duże zainteresowanie papierem ~Filip 14 2017-03-09 16:25
Dziś gra sama ulica... ~Inc 5 2017-03-09 13:24
Kiedy atak ~martin0 23 2017-03-09 13:22
Halo! Czy konie mnie słyszą? ~Fubu 2 2017-03-09 11:38
Zlecenia za 1gr ~Franek 3 2017-03-09 11:13
NIE SPRZEDAWAĆ JEDZIEMY NA ZETA !!!! ~WIECIEDOBRZEKTO 26 2017-03-09 09:35
Present24 Formacja Spodka, Analiza AT źródło ~Emus 32 2017-03-09 09:11
łykneli na podpuche po 0.22 a teraz powoli wypuszczaja to tez ~_pradnica 16 2017-03-08 21:43
to dzisiaj na 10gr? ~gruby 3 2017-03-08 16:07
PBG - jaki sens? ~igor 10 2017-03-08 14:42
PONOWNE WOŁANIE ULICY ??? ~MAŁYBOSS 2 2017-03-08 13:59
Luka domknięta ~technik 19 2017-03-08 13:41
JUŻ WSZYSCY ODDALI WIĘC NIE MA KTO BLOKOWAĆ WZROSTÓW :D TYLKO PAN 1 AKCJ ~Tomek 5 2017-03-08 11:45
Gdzie są chętni na mega zyski ? ~Ra 1 2017-03-08 11:21
uklepano dno ~Kamcio 2 2017-03-08 10:22
Present24...Za chwilę będą wracać partyzanci z Polimexu...:) ~asw 1 2017-03-08 09:59
Jedzie pociąg z daleka na nikogo nie czeka. ~Emus 2 2017-03-08 09:52
Ra przestań zbijać kurs jedną akcją, nic Ci to nie da!!! ~Inc 1 2017-03-08 09:52
ING makler ~Filip 3 2017-03-08 09:36
Present24 na Dzień Kobiet ;) Dla wszystkich! ~rf- 2 2017-03-08 09:34
Do fermenciarzy. ~1982 3 2017-03-08 09:03
Zainteresowanie akcjonariuszy ~Ra 8 2017-03-08 07:57
Ludzie małej wiary ~Ra 33 2017-03-07 23:43
A może dzisiaj info ? ~pesymista 22 2017-03-07 22:31
Pan Janek ~adam2023 2 2017-03-07 22:13
Czy ktoś z was dziś dobierał? ~adam2023 3 2017-03-07 20:35
Gdzie ? ~Tomek2 9 2017-03-07 17:57
Cel chyba został osiągnięty bo... ~Inc 8 2017-03-07 17:55
NIe bedzie zadnego infa, skonczcie naganiac ~antyspamer 1 2017-03-07 17:50
17 albo nawet 16 gr ~pesymista 23 2017-03-07 17:35
[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2026-06-22 12:29:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.