tak sobie zerkam na tę firmę. Już raz parę % tu zarobiłem.
Widzę pełną listę osób, które promują firmę i nawet jeśli podzielam zdanie, że akcja powinna kosztować więcej to moje pytanie brzmi.
Skąd wam się bierze 2- 3 zł? ta firma generowała 300tyś zł zysku. Skąd wieć takie kwoty?? czy ktoś moż emi logicznie to wyjasnić?
dziękuję