|
Czy kanał discord polyslash jeszcze isnieje?
|
~pros
|
3
|
2022-09-08 17:39
|
|
Na str. www PSH też nie ma infa o załodze- tylko...
|
~ilee
|
3
|
2022-08-31 14:03
|
|
I wychodzi na to, że żadnych poważnych prac nad Tribe nie było.
|
~Polysracz
|
4
|
2022-08-31 14:03
|
|
Co ma PSH? Ma prezesa, któremu PLW przekazała akcje PSH-za friko!
|
~Szambonurek
|
8
|
2022-08-23 16:25
|
|
Gdzie się podziała kasa ze spółki ???
|
~Olo
|
14
|
2022-08-19 15:09
|
|
Kto nam tu lekko sypie od wczoraj???
|
~Wojtek
|
1
|
2022-08-19 09:27
|
|
Poly-potencjał
|
~JAro
|
18
|
2022-08-18 18:41
|
|
Polyslash gamingowy potencjal 2023
|
~Jaro1973
|
7
|
2022-08-17 23:34
|
|
Na ile czasu funkcjonowania starczy te 300 tys w poly?
|
~Wojtek
|
4
|
2022-08-16 14:16
|
|
Poly raport
|
~Jaro1973
|
18
|
2022-08-15 21:36
|
|
Postęp prac nad Tribe!
|
~Hurra
|
7
|
2022-08-12 16:41
|
|
Dlaczego tu może być 500 złotych za akcje?
|
~AdamSmith
|
30
|
2022-08-12 16:39
|
|
Czy swiniak to nadworny klaun tego forum?
|
~Wojtek
|
1
|
2022-08-12 16:36
|
|
Na Discord.... spółki info od Prezesa:
|
~VENDETTA
|
3
|
2022-08-12 16:35
|
|
Czy poly stanie się perełką jak cfg?
|
~Wojtek
|
6
|
2022-08-12 16:05
|
|
ktoś wystawia straszaka czyli chce zebrać jeszcze więcej akcji
|
~Crepe
|
4
|
2022-08-12 16:04
|
|
Chwila prawdy - mamy dzisiaj raport.....
|
~Wojtek
|
9
|
2022-08-12 16:03
|
|
Według mnie poly ma szansę na wyjście na tarczy....
|
~Wojtek
|
4
|
2022-08-12 16:01
|
|
Drug Dealer Manager kto wie i pamięta ten patrzy łakomie na akcje
|
~JAro
|
7
|
2022-08-12 15:31
|
|
aktualności
|
~trochetustoje
|
6
|
2022-08-12 14:57
|
|
nie chce rosnąć będzie rosnąć nie chce spadać będzie rosnąć
|
~karol
|
2
|
2022-08-12 14:48
|
|
Już drukują nowe akcyjki po 9,5 zł
|
~laki
|
2
|
2022-08-12 14:47
|
|
Ilu to trolli xD
|
~Angel
|
7
|
2022-08-12 14:47
|
|
Koniec bessy na gamingu bliski
|
~INFOO
|
1
|
2022-08-10 12:20
|
|
Pono mówi o tworzeniu Poly Gangs
|
~kuropekt2
|
4
|
2022-08-06 11:44
|
|
Brawo Wy czekam na 3 zł
|
~Jam
|
14
|
2022-08-05 22:28
|
|
ile gier będzie w popeline po 28.03.2022 ???
|
~Miszcz
|
6
|
2022-08-05 22:27
|
|
DAWAĆ NA DUALITY !!! MEGA BĘDZIE
|
~jw
|
2
|
2022-08-05 20:42
|
|
Raport 12go- gdzie jest ryzyko
|
~Miszcz
|
13
|
2022-08-05 19:33
|
|
Co teraz? Ufać zmianom, nie ufać?
|
~Edek
|
4
|
2022-08-05 19:31
|