Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,38 zł , zmiana od tamtej pory: -28,70%

Drug Dealer Manager kto wie i pamięta ten patrzy łakomie na akcje

Zgłoś do moderatora
Społeczności, wiecie ze DDM się tworzy. Połącz z Poly i ich Fee i zobaczysz cos ciekawego.
DDM i jego czesc i mechaniki będą w Alaskan Truck od DRAGO.
Patrz poniżej x2 fragmenty z biuletynu Movie:
1. DDM:
“Brewpub Simulator to spełnienie naszych obietnic z jesieni 2021 roku” - mówi Mateusz Wcześniak CEO Movie Games. “Mówiliśmy wówczas, że mamy w zanadrzu specjalne projekty, w których pokładamy dużą nadzieję i które zapowiemy w terminie 6-9 miesięcy od premiery. Brewpub Simulator od renomowanego zespołu StarDrifters to pierwszy z nich, mogę zdradzić, że drugim jest kontynuacja naszego największego hitu - Drug Dealer Simulator.” - dodaje.
2.DDM w ATS od Drago:
Tematyczny dodatek DDSxATS to również pokazanie siły rodziny Movie Games i synergii pomiędzy jej produkcjami” - mówi Mateusz Wcześniak - CEO Movie Games. “Premiera dodatku to też część kampani reklamowej zarówno naszego hitu DDS, jak i jego aktualnie produkowanej kontynuacji - DDS2, do której też planowany jest tematyczny dodatek na bazie kultowego serialu Narcos” - dodaje


Premiera Alaskan Truck Simulator przewidziana jest na 7 grudnia 2022 roku na platformie Steam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYSLASH -2,03% 2,41 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.