Forum giełdowe spółki POLYSLASH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
pytanie - kto robi gry a kto komu placi ~pytanie 3 2022-08-05 19:29
Były prezes lockup ~StaryInwestor 6 2022-08-05 19:28
Podbijają papier 1 akcją, po co? ~Wojtek 3 2022-08-05 17:41
Duality pieknie a unas jak zawsze kicha..... ~Wojtek 7 2022-08-05 16:21
Czy raport zaskoczy nas pozytywnie czy negatywnie? ~Wojtek 4 2022-08-04 17:30
Dlaczego spółka nas tak mocno rozczarowała? ~Wojtek 13 2022-08-04 16:40
Co myślicie o spółce i cenie akcji? ~Inwestor 10 2022-08-04 16:37
Ktos popuscil? ~Wojtek 1 2022-08-04 16:36
Fakty o sytuacji spółki ~Uni 18 2022-08-04 16:35
Wartość akcji w rok spadła o ponad 70 procent.... ~Wojtek 17 2022-08-04 16:34
Tubwystarczy 20 000 zł by podbić kurs o 20% LECIMY ~Yeir 2 2022-08-04 15:44
Magister marketingi ~Polysracz 3 2022-08-04 15:07
KUPIŁEM PO 20zł dnia 2.09.2020 roku! Będę podbijał ten wpis :) ~gracz 39 2022-08-04 15:04
JEDEN DESPERAT CHCE TANIO KUPIĆ I NAGANIA NA SPADKI HEHE ~DESPERAT 3 2022-08-04 14:59
REAKTYWACJA TRUPA? ~Falcon 5 2022-08-04 14:57
Będę składał pozew! Miarka się przebrała! ~Mati 9 2022-08-04 14:49
gra TRIBE jest na STEAM na FESTIVAL SURVIVALU !!! ~jw 2 2022-08-04 14:49
Czemu ma służyć podbitka 1 akcją? ~Wojtek 4 2022-08-04 14:47
to nie będzie green hell tylko red hell ~stefan 2 2022-08-04 14:46
SPÓŁKA 5x tańsza od THEDUST a na grę czeka 300% więcej osób ! ~TEK 4 2022-08-04 14:44
Co pokaże raport finansowy? ~Wojtek 7 2022-08-04 14:36
300 pln po sukcesie Tribe bardzo prawdopodobne ~bielun 14 2022-08-04 14:25
AKTUALNOSCI: TRIBE NABIERA KSZTAŁTÓW ~VENDETTA 5 2022-08-04 14:21
Dlaczego podbijają kurs 25 akcjami????? ~Wojtek 1 2022-08-04 14:06
Niedobrze to wyglada ~Olo 6 2022-08-04 13:59
Smutne to jest ~Inwestor 6 2022-08-04 13:58
Padło nie z tej ziemii ~Olo 8 2022-08-04 10:19
...i podbitka za 76 zł...co za obrot? ~Wojtek 1 2022-08-03 15:17
Ktos kupił akcji za 14 zlociszy? Toż to szok!!! ~Wojtek 1 2022-08-01 14:46
Po spółce jak na razie... ~Jacek 20 2022-07-25 22:18
[x]
POLYSLASH -4,01% 1,31 2024-03-21 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.