|
pytanie - kto robi gry a kto komu placi
|
~pytanie
|
3
|
2022-08-05 19:29
|
|
Były prezes lockup
|
~StaryInwestor
|
6
|
2022-08-05 19:28
|
|
Podbijają papier 1 akcją, po co?
|
~Wojtek
|
3
|
2022-08-05 17:41
|
|
Duality pieknie a unas jak zawsze kicha.....
|
~Wojtek
|
7
|
2022-08-05 16:21
|
|
Czy raport zaskoczy nas pozytywnie czy negatywnie?
|
~Wojtek
|
4
|
2022-08-04 17:30
|
|
Dlaczego spółka nas tak mocno rozczarowała?
|
~Wojtek
|
13
|
2022-08-04 16:40
|
|
Co myślicie o spółce i cenie akcji?
|
~Inwestor
|
10
|
2022-08-04 16:37
|
|
Ktos popuscil?
|
~Wojtek
|
1
|
2022-08-04 16:36
|
|
Fakty o sytuacji spółki
|
~Uni
|
18
|
2022-08-04 16:35
|
|
Wartość akcji w rok spadła o ponad 70 procent....
|
~Wojtek
|
17
|
2022-08-04 16:34
|
|
Tubwystarczy 20 000 zł by podbić kurs o 20% LECIMY
|
~Yeir
|
2
|
2022-08-04 15:44
|
|
Magister marketingi
|
~Polysracz
|
3
|
2022-08-04 15:07
|
|
KUPIŁEM PO 20zł dnia 2.09.2020 roku! Będę podbijał ten wpis :)
|
~gracz
|
39
|
2022-08-04 15:04
|
|
JEDEN DESPERAT CHCE TANIO KUPIĆ I NAGANIA NA SPADKI HEHE
|
~DESPERAT
|
3
|
2022-08-04 14:59
|
|
REAKTYWACJA TRUPA?
|
~Falcon
|
5
|
2022-08-04 14:57
|
|
Będę składał pozew! Miarka się przebrała!
|
~Mati
|
9
|
2022-08-04 14:49
|
|
gra TRIBE jest na STEAM na FESTIVAL SURVIVALU !!!
|
~jw
|
2
|
2022-08-04 14:49
|
|
Czemu ma służyć podbitka 1 akcją?
|
~Wojtek
|
4
|
2022-08-04 14:47
|
|
to nie będzie green hell tylko red hell
|
~stefan
|
2
|
2022-08-04 14:46
|
|
SPÓŁKA 5x tańsza od THEDUST a na grę czeka 300% więcej osób !
|
~TEK
|
4
|
2022-08-04 14:44
|
|
Co pokaże raport finansowy?
|
~Wojtek
|
7
|
2022-08-04 14:36
|
|
300 pln po sukcesie Tribe bardzo prawdopodobne
|
~bielun
|
14
|
2022-08-04 14:25
|
|
AKTUALNOSCI: TRIBE NABIERA KSZTAŁTÓW
|
~VENDETTA
|
5
|
2022-08-04 14:21
|
|
Dlaczego podbijają kurs 25 akcjami?????
|
~Wojtek
|
1
|
2022-08-04 14:06
|
|
Niedobrze to wyglada
|
~Olo
|
6
|
2022-08-04 13:59
|
|
Smutne to jest
|
~Inwestor
|
6
|
2022-08-04 13:58
|
|
Padło nie z tej ziemii
|
~Olo
|
8
|
2022-08-04 10:19
|
|
...i podbitka za 76 zł...co za obrot?
|
~Wojtek
|
1
|
2022-08-03 15:17
|
|
Ktos kupił akcji za 14 zlociszy? Toż to szok!!!
|
~Wojtek
|
1
|
2022-08-01 14:46
|
|
Po spółce jak na razie...
|
~Jacek
|
20
|
2022-07-25 22:18
|