| Jedna sprawa | ~kuropekt2 | 2 | 2022-12-24 14:01 |
| NA TEJ SPOLCE NIE BEDZIE SIE NIC DZIALO PRZEZ KOLEJNE 2 LATA | ~Ghj | 9 | 2022-12-23 14:32 |
| Polyshit | ~Jacek | 1 | 2022-12-19 17:53 |
| Obroty | ~PanPicia | 4 | 2022-12-15 18:31 |
| Ktos wie o jaką gre chodzi? Z tego infa nic nie wynika? | ~Olo | 14 | 2022-12-13 17:17 |
| Tribe Demo ! | ~PanPicia | 6 | 2022-12-12 18:34 |
| coś tam jednak się dzieje | ~rr | 3 | 2022-12-11 18:00 |
| Kolejna gra espi | ~trochetustoje | 1 | 2022-12-09 17:23 |
| Widzieliście nowy Tribe? | ~Tribe | 13 | 2022-12-08 18:14 |
| Dziękuję do widzenia | ~Stoop | 4 | 2022-12-07 14:53 |
| W tekście opis "zasady działania" takich (nie)bytów jak PSH | ~Polysracz | 12 | 2022-12-07 14:42 |
| Mam też ustawiony TP na 16zł (60%), 24zł(140%) i na 48zł Może chcecie | ~Swietoslaw | 13 | 2022-12-07 14:39 |
| Welcome Back Fellow's Investors! | ~Swietoslaw | 2 | 2022-12-07 14:38 |
| Aktualności PlayWay | ~Edek | 2 | 2022-12-07 13:12 |
| porozumienie akcjonariuszy | ~trochetustoje | 3 | 2022-11-29 10:17 |
| Gdzie są naganiacze bankrut i dracos. Wiszą po 15 zł. | ~Signal | 12 | 2022-11-29 02:26 |
| SteamDB | ~trochetustoje | 2 | 2022-11-17 19:31 |
| Espi gry edukacyjne | ~Inwesstor | 1 | 2022-11-14 22:04 |
| Jest raport | ~Makler | 1 | 2022-11-14 21:34 |
| jaki raport Q3 | ~inwesstor | 4 | 2022-11-14 17:24 |
| Raport już za 9 dni! | ~pakowacz | 3 | 2022-11-07 22:01 |
| Przesuniecie raportu zly znak? | ~Olo | 2 | 2022-11-07 22:00 |
| Pora zacząć jazdę pod nowy raport. | ~pakowacz | 6 | 2022-10-29 01:33 |
| strona | ~Morf | 4 | 2022-10-10 14:41 |
| Gra ktoś w Election Town Demo? | ~Major | 4 | 2022-10-05 23:41 |
| Jeszcze nie startujmy zbieram nadal! | ~Bluszczyk | 3 | 2022-09-30 21:39 |
| Trailer Election town | ~Kredkit | 2 | 2022-09-30 15:07 |
| I co niedowiarki? | ~kuropekt2 | 9 | 2022-09-23 17:31 |
| @zubrzyk i @bankrut trolują teraz na CRJ bo im kurs odjechał | ~Polysracz | 8 | 2022-09-21 14:34 |
| Nowy DevLog Election Town CIO | ~Poly | 1 | 2022-09-16 10:55 |