Forum giełdowe spółki POLYSLASH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jedna sprawa ~kuropekt2 2 2022-12-24 14:01
NA TEJ SPOLCE NIE BEDZIE SIE NIC DZIALO PRZEZ KOLEJNE 2 LATA ~Ghj 9 2022-12-23 14:32
Polyshit ~Jacek 1 2022-12-19 17:53
Obroty ~PanPicia 4 2022-12-15 18:31
Ktos wie o jaką gre chodzi? Z tego infa nic nie wynika? ~Olo 14 2022-12-13 17:17
Tribe Demo ! ~PanPicia 6 2022-12-12 18:34
coś tam jednak się dzieje ~rr 3 2022-12-11 18:00
Kolejna gra espi ~trochetustoje 1 2022-12-09 17:23
Widzieliście nowy Tribe? ~Tribe 13 2022-12-08 18:14
Dziękuję do widzenia ~Stoop 4 2022-12-07 14:53
W tekście opis "zasady działania" takich (nie)bytów jak PSH ~Polysracz 12 2022-12-07 14:42
Mam też ustawiony TP na 16zł (60%), 24zł(140%) i na 48zł Może chcecie ~Swietoslaw 13 2022-12-07 14:39
Welcome Back Fellow's Investors! ~Swietoslaw 2 2022-12-07 14:38
Aktualności PlayWay ~Edek 2 2022-12-07 13:12
porozumienie akcjonariuszy ~trochetustoje 3 2022-11-29 10:17
Gdzie są naganiacze bankrut i dracos. Wiszą po 15 zł. ~Signal 12 2022-11-29 02:26
SteamDB ~trochetustoje 2 2022-11-17 19:31
Espi gry edukacyjne ~Inwesstor 1 2022-11-14 22:04
Jest raport ~Makler 1 2022-11-14 21:34
jaki raport Q3 ~inwesstor 4 2022-11-14 17:24
Raport już za 9 dni! ~pakowacz 3 2022-11-07 22:01
Przesuniecie raportu zly znak? ~Olo 2 2022-11-07 22:00
Pora zacząć jazdę pod nowy raport. ~pakowacz 6 2022-10-29 01:33
strona ~Morf 4 2022-10-10 14:41
Gra ktoś w Election Town Demo? ~Major 4 2022-10-05 23:41
Jeszcze nie startujmy zbieram nadal! ~Bluszczyk 3 2022-09-30 21:39
Trailer Election town ~Kredkit 2 2022-09-30 15:07
I co niedowiarki? ~kuropekt2 9 2022-09-23 17:31
@zubrzyk i @bankrut trolują teraz na CRJ bo im kurs odjechał ~Polysracz 8 2022-09-21 14:34
Nowy DevLog Election Town CIO ~Poly 1 2022-09-16 10:55
[x]
POLYSLASH -4,01% 1,31 2024-03-21 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.