załóżmy, że dowiozą X2 z trzech planowanych gier (bez Police shooter'a bo to przekładają już wiele razy)
Na ile oceniacie sprzedaż i przychody w 1 szym roku od premier?
jak mogą zrobić tym gierkom długi ogon sprzedażowy?
jakieś idee, przemyślenia?
za wpisy typu zbankrutują, nic nie dowiozą - dziękuję z gory- odpuścicie sobie.
we the rev.dowiezli, Mecha dowieźli, Alchemista i Mech pokazał że portowac na all też umieja.
więc proszę o ciut więcej merytoryki.
dziękuję