Forum giełdowe spółki PGE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
RSI H4 = 26 . . . ~black944 9 2026-06-24 17:07
RSI H4 = 27 . . . ~black944 79 2026-06-24 16:47
w 84% dopiero za trzecim razem wybija górą . . . . ~black944 58 2026-06-24 16:42
+3,5% . . . ~black944 40 2026-06-24 16:33
Transek . . . ~black944 3 2026-06-24 16:20
10,06 pln . . . ~black944 58 2026-06-24 16:16
10,50pln . . . ~black944 30 2026-06-24 16:10
W ? ~black944 19 2026-06-24 16:07
Transformacja??? ~Judasz 6 2026-06-24 16:05
Czy powrót do 9 pln ? ~black944 31 2026-06-24 15:56
Krzywe kroczące: sprzedaj . . . ~black944 22 2026-06-24 15:38
19.06.2026 Mocne sprzedaj . . . ~black944 41 2026-06-24 15:05
Szkoda że nie rosło jak inne rosły. ~Gekon 24 2026-06-24 13:36
Transek . . . ~black944 16 2026-06-24 13:33
Do Blacka i jego tematu o sygnalach sprzedaży 8 z 10. transek1975 25 2026-06-24 11:08
w 84% dopiero za trzecim razem wybija dołem . . . . ~black944 15 2026-06-24 09:56
Utrzyma ? ~black944 18 2026-06-24 09:39
Wynalazca / XD . . . ~black944 5 2026-06-24 09:32
---- > 8,50 pln ? ~black944 85 2026-06-23 08:22
Ciekawostka z przeszłości ~Fugazi 4 2026-06-22 11:45
Kiedy to idzie na dno? Lipiec,.Sierpień ? ~SynQurwyiMenela 1 2026-06-20 21:20
Prawie 7 M . . . ~black944 4 2026-06-20 18:25
Płaczek . . . ~black944 5 2026-06-20 18:22
oj, ty płaczek nr 1 !!! ~black944 15 2026-06-20 18:19
na giełdach optymizm blisko koniec wojny z Iranem i Ukrainą więc i PGEr ~JD 5 2026-06-19 11:24
Podejrzewam, że... ~władek 9 2026-06-18 21:15
Nie wiem co tu się odbywa ~Tomasz13 5 2026-06-17 13:06
zrzucono obornik! ~babciaKlozetowa 5 2026-06-16 17:27
Wynalazca ma rację ~Sfuj 9 2026-06-16 17:24
Jeszcze dzisiaj na minusie? ~Judasz 7 2026-06-13 15:20
[x]
PGE -4,60% 9,28 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.