Forum giełdowe spółki PGE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
+3,5% . . . ~black944 22 2026-06-23 17:06
Transek . . . ~black944 14 2026-06-23 17:03
Krzywe kroczące: sprzedaj . . . ~black944 16 2026-06-23 16:36
10,50pln . . . ~black944 28 2026-06-23 14:08
Szkoda że nie rosło jak inne rosły. ~Gekon 21 2026-06-23 14:05
Do Blacka i jego tematu o sygnalach sprzedaży 8 z 10. transek1975 24 2026-06-23 13:59
w 84% dopiero za trzecim razem wybija górą . . . . ~black944 56 2026-06-23 13:52
w 84% dopiero za trzecim razem wybija dołem . . . . ~black944 14 2026-06-23 13:18
Utrzyma ? ~black944 17 2026-06-23 12:58
---- > 8,50 pln ? ~black944 85 2026-06-23 08:22
Wynalazca / XD . . . ~black944 4 2026-06-22 12:52
Ciekawostka z przeszłości ~Fugazi 4 2026-06-22 11:45
19.06.2026 Mocne sprzedaj . . . ~black944 39 2026-06-22 09:04
Kiedy to idzie na dno? Lipiec,.Sierpień ? ~SynQurwyiMenela 1 2026-06-20 21:20
Prawie 7 M . . . ~black944 4 2026-06-20 18:25
Płaczek . . . ~black944 5 2026-06-20 18:22
RSI H4 = 27 . . . ~black944 77 2026-06-20 18:21
oj, ty płaczek nr 1 !!! ~black944 15 2026-06-20 18:19
10,06 pln . . . ~black944 56 2026-06-19 14:25
na giełdach optymizm blisko koniec wojny z Iranem i Ukrainą więc i PGEr ~JD 5 2026-06-19 11:24
Podejrzewam, że... ~władek 9 2026-06-18 21:15
Nie wiem co tu się odbywa ~Tomasz13 5 2026-06-17 13:06
zrzucono obornik! ~babciaKlozetowa 5 2026-06-16 17:27
Wynalazca ma rację ~Sfuj 9 2026-06-16 17:24
Jeszcze dzisiaj na minusie? ~Judasz 7 2026-06-13 15:20
Czy powrót do 9 pln ? ~black944 29 2026-06-12 11:54
Black nie podszywaj się golasie bez kasy i akcji ~Wynalazca 19 2026-06-11 21:19
Wynalazca czyli Marcin Najman GPW i jego droga na 20 zeta ~XD 29 2026-06-11 16:33
Średnia 11 a i tak zarabiam ~Wynalazca 5 2026-06-11 16:32
Mocna sesja na 20 golasy bez kasy i akcji ~Wynalazca 7 2026-06-11 15:50
[x]
PGE -1,20% 9,73 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.