Dnia 2026-06-21 o godz. 16:12 transek1975 napisał(a):
> To jak to jest z Twoimi wskaźnikami ?
> 6 dni wcześniej namawiałeś na zakup akcji przy RSI 27.
------------------------------------
Diabeł zawsze tkwi w szczegółach i bardzo dobrze je w tym przypadku znasz,
ale mimo tego nadal wolisz wprowadzać innych tutaj w błąd
i manipulujesz tymi, mniej doświadczonymi forumowiczami,
nieprawdaż ?
ps.
te słowa poniżej, które sam napisałeś, bardzo pasują do Ciebie:
> Widze że znowu manipulujesz forum bankiera
> Jak to z Toba na prawdę jest.
> Jaka jest Twoja rola do splenienia ?
>
Pozdrawiam