|
Pc guard na końcówce może być wesoło zaraz poplecą niezłe pakiety
|
~Inwestor
|
1
|
2011-03-16 15:22
|
|
PC GUARD jutro po dzisiejszym walnym moze być niezła jazda
|
~Igor
|
2
|
2011-03-16 15:20
|
|
Pc guard zaczynaja w niego grać zaraz będą widły
|
~Waldi
|
2
|
2011-03-16 15:18
|
|
Pc guard ZACZYNA SIE ZBIERANIE OJ BĘDZIE SIE DZIAŁO
|
~PAWEŁ
|
2
|
2011-03-16 15:17
|
|
PC GUARD ZARAZ BĘDZIE NA ZIELONO
|
~KAMIL
|
2
|
2011-03-16 15:16
|
|
PC GUARD Calatrava Capital zapłaci po 3,5 zł za akcję
|
~Franek
|
2
|
2011-03-16 11:41
|
|
PC GUARD Sprzedawać a ja chętnie odkupie
|
~Darek
|
2
|
2011-03-16 11:28
|
|
PC GUARD faza obkupywania trwa zaraz odpał
|
~Łukasz
|
1
|
2011-03-16 11:16
|
|
handel 100 zł banknotami po 50 zł zawsze tak się kończy
|
~xz
|
1
|
2011-03-16 11:15
|
|
PC GUARD Patrowicz wchodzi do PC Guard
|
~Inwestor
|
1
|
2011-03-16 11:14
|
|
PC GUARD Imagis połączy się z giełdowym PC Guard
|
~Inwestor
|
1
|
2011-03-16 11:12
|
|
Prawdziwe wzrosty przed nami?
|
~wacek
|
1
|
2011-03-16 11:03
|
|
Pc guard ZARAZ WIDŁY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~WALDI
|
1
|
2011-03-16 10:24
|
|
Pc guard cena emisyjna po 2,7 a więc promocja
|
~Bartek
|
2
|
2011-03-16 10:05
|
|
PC GUARD dzisjaj walne i widać po zleceniach że bedzie wesoło
|
~Paweł
|
3
|
2011-03-16 09:46
|
|
to co konczymy dzisiaj na 2,60?
|
~ezz
|
7
|
2011-03-16 06:45
|
|
PC GUARD - DIVICOM NAJLEPSZY NA NEWCONECT
|
~DAREK
|
4
|
2011-03-15 21:20
|
|
głupie pytanie ale kiedy jest walne?
|
~rex
|
1
|
2011-03-15 14:04
|
|
to tylko psychologia
|
~xz
|
11
|
2011-03-15 13:53
|
|
PC GUARD DOŁUJA PRZED WALNYM KOMUS MUSI ZALEZ NA NISKIM KURSIE
|
~INWESTOR
|
5
|
2011-03-15 13:29
|
|
Złodziejska spółka do n-tej potęgi!!!!!!!!!!
|
kazosi
|
19
|
2011-03-14 18:46
|
|
czy pcguard bedzie sopółką groszową?
|
~yap
|
3
|
2011-03-14 18:31
|
|
Osiągneliśmy już dół ?
|
~Obserwator
|
3
|
2011-03-14 16:21
|
|
Patrowicz nie podpsiał UMOWY - szanasa
|
~PETROLing
|
12
|
2011-03-14 13:16
|
|
śmieć..
|
~sam
|
4
|
2011-03-14 13:11
|
|
krew sie leje :) - czas zakupow
|
~PS
|
3
|
2011-03-11 16:40
|
|
PC GUARD zaczyna się jazda pod walne
|
~Marek
|
5
|
2011-03-10 11:18
|
|
PC GUARD promocja najniżej od roku czasu
|
~Waldek
|
3
|
2011-03-10 10:05
|
|
Sprzedałam z rana pc
|
~Monika
|
8
|
2011-03-09 19:28
|
|
PC GUARD uwaga ruszamy zaraz polecą niezłe pakiety!!!!!!!!!!!!!
|
~Jarek
|
3
|
2011-03-09 13:08
|