Forum giełdowe spółki PC GUARD

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
PC GUARD odreagowanie zaczyna sie odbijac od dna ~paweł 2 2011-03-09 12:52
PC Guard zaczyna sie jazda jeszcze raz ~inwestor 1 2011-03-09 12:44
Co jest grane?? Wybicie ~mr 3 2011-03-09 12:36
pcguard kierunek 200zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~ezz 3 2011-03-09 12:35
pcguard ~lolek 2 2011-03-09 09:32
wspólne przedsięwzięcie ~yap 9 2011-03-08 13:26
zobaczcie na wykres jesteśmy właśnie w 6 miesięcznym dole ~taka prawda 1 2011-03-08 10:21
PATRZCIE NA PCGUART.BĘDZIE KOSMOS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~PCG 6 2011-03-08 09:18
Ja miałam rano ~Monika 7 2011-03-08 08:05
pcguard ~INTELIGENT 2 2011-03-03 23:35
Emisja łącznie ponad 30 000 000 akcji zabije tą spółkę. ~Karas 12 2011-03-03 20:56
tylko hooponopono może pomóc tej spółce ~lsa 2 2011-03-03 15:35
pcguard ~lolek 4 2011-03-03 13:00
Chyba calatrava nie ma kasy zeby objąć emisję -to 1,5 mln przerosło ich ~herbert 4 2011-03-03 12:47
PCGUARD. DON PATRONE! ....Ratuj spółkę przed grabieżcami! ~PICIGURU 5 2011-03-03 08:15
patrowicz spierd....gubasie ~yoyo 3 2011-03-03 08:11
prosze a nawet błagam ~lsa 3 2011-03-02 23:26
pcguard ~analityk 2 2011-03-02 17:34
pcguard ~lichwa 1 2011-03-02 11:48
PCGUARD czy ~Fantay 3 2011-03-02 11:13
Propozycja -Dymisja dla pana Prezesa ~mr 1 2011-03-02 09:55
Jest raport ~romek 10 2011-03-02 09:08
pcguard ~KASJER 1 2011-03-02 09:03
Ile to pisania było co to będzie po 4Q-i co mamy rozpacz //// ~mr 1 2011-03-02 08:34
http://www.parkiet.com/artykul/8,1025232.html ~INFO -RAPORT 1 2011-03-01 22:18
PCGuard - o ktorej jutro wyniki? ~red 8 2011-03-01 18:22
pcguard ~wtopek 1 2011-03-01 13:13
żenada ~yap 1 2011-02-28 17:44
pcguard ~analityk 1 2011-02-28 13:45
CZAS WERYFIKUJE NAJLEPIEJ ~Realista 11 2011-02-28 12:55
[x]
PCGUARD 0,00% 0,38 2009-03-20 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.