cóż można oczywiście realizowac strate 20-30% i liczyć iż się odegra gdzieś
ale czy naprawdę nie widzicie iż to celowa robota ?
czy fatalna sytuacja na spółce zupełnie nie związana z jej kondycją nie wydaje się podejrzana dla WAS ? ... opadamy na tak smiesznych wolumenach
ulegamy zbiorowej manipulacji - te choćby maxymalnie negatywne posty na tym forum ...co chcą osiągnąć ich autorzy ?
nie przyszło Wam do głowy iż połączenie z imagisem jest bardzo dobrym posunięciem , że pcg nie zostanie "wyruchane" na takiej fuzji ... że kapitał chcący zainwestować w imagis przeniesie się na pcg ...
to że nie ma kupna , nie znaczy iż musi być sprzedaż ... kupujący to nie frajerzy , kazdy chce taniej ... do momentu kiedy zadziała psychologiczna bariera
obserwujecie jutrzejszą sesje ...