Jak jutro może zachowywać się ta tzw perełka? wgł mnie będzie dużo mielenia akcji w okolicach 3 zł. Ten co dzisiaj zbierał do wora każdą ilość po 3,05zł z pewnością będzie chciał jutro dobrać więcej. Ale ostatecznie skończymy symbolicznie parę groszy ponad 3 zł