| Wzrost do 2,2 zł w krótkim terminie, w dłuższym do 6zł. | ~SKUPUJE!!! | 5 | 2011-08-12 10:47 |
| no to teraz warto usredniac | ~xxx_bankier | 10 | 2011-08-09 18:13 |
| Panowie jutro odpał | ~Marcinos | 15 | 2011-08-04 20:54 |
| Panowie przygotować gotówkę na jutro ! | ~marcinpicard | 5 | 2011-08-04 20:21 |
| Dlaczego nie chce spasc nizej? | ~mark | 7 | 2011-08-03 16:39 |
| kurd idealny - 2,26 | ~xxx_bankier | 7 | 2011-08-01 18:51 |
| beda trzymac do znudzenia | ~xxx_bankier | 2 | 2011-07-26 13:42 |
| obroty = żal | ~ed | 7 | 2011-07-22 12:35 |
| moim zdaniem trzymaja kurs | ~xxx_bankier | 10 | 2011-07-21 18:31 |
| fundamentalnie | ~luzik | 1 | 2011-07-21 10:21 |
| Jakie prognozy na ten tydzień | ~fred | 6 | 2011-07-17 20:39 |
| Ktoś się wkurzył | ~frank | 3 | 2011-07-15 22:53 |
| może wkońcu coś sie ruszy.. | ~yap | 3 | 2011-07-14 15:15 |
| to sie nie doliczylismy wszystkiego | ~kemot76 | 1 | 2011-07-13 15:36 |
| chyba tylko najtwardsi wyjadacze tu zostali | ~xxx_bankier | 7 | 2011-07-12 23:42 |
| za ile warto oddac 6 czy 10 pln ??????? | ~kemot76 | 21 | 2011-07-11 20:15 |
| Calatrawa juz +5% czy Pcguard ruszy za nią jak ostatnio? | ~Tandem | 2 | 2011-07-08 19:41 |
| Calatrawa bedzie to ciagnac w gore | ~xxx_bankier | 8 | 2011-07-08 10:45 |
| Zaczynamy? | ~szeryf158 | 6 | 2011-07-08 10:15 |
| Info !!! | ~AndrzejS | 7 | 2011-07-07 15:03 |
| KIedy CTC bedzie po 1 zł | ~jan | 2 | 2011-07-07 09:54 |
| Panowie | ~Marcinos | 1 | 2011-07-06 18:38 |
| Marcinos naganiaczu jeden gdzie te wzrosty? | ~wolek | 9 | 2011-07-06 16:46 |
| pójdzie ostro w górę ..... albo w dół ;) | ~jawiem | 1 | 2011-07-06 10:51 |
| Panowie | ~Marcinos | 14 | 2011-07-06 09:49 |
| panowie od 01- 07 nie mam notowań | ~jan | 2 | 2011-07-06 09:24 |
| INFO - CALATRAWA ZWIEKSZA UDZIALY W PCGUARDZIE- INFO | ~Kania. | 8 | 2011-07-05 11:47 |
| KIEDY WIDŁY ? PODAZ ZNIKŁA A DZIAD STOI | ~Paweł | 1 | 2011-07-05 09:38 |
| spółka dla wytrwałych | ~kemot76 | 10 | 2011-07-04 18:39 |
| INFO !!! | ~1234 | 4 | 2011-07-04 17:45 |