Proszę o merytoryczne wypowiedzi czy to już teraz zaczna grać pod zysk czy kisimy się dalej na tych poziomach. Osobiście uważam, że czas najwyzszy żeby coś zaczęło się dziać - tylko czy spółka nie została za bardzo obrzydzona?Czas wszystko wyjaśnia.Trzeba pozytywnie myśleć (co jest realne a nie marzenia typu 20zł w 3 miesiace , bo takie zdarzają się niezwykle rzadko)
pozdrawiam cierpliwych