Forum giełdowe spółki PC GUARD

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
gdzie te obroty ? ~xxx_bankier 6 2011-09-06 11:17
WIDZIELISCIE TO? PEWNIE POMYŁKA. ~STOOQ 5 2011-09-06 08:39
rating BB+ spadek z AAA ~rado1982 4 2011-09-06 08:17
juz nawet bezczelne wywalanie nie wychodzi ~xxx_bankier 13 2011-09-05 19:56
CZYZBY OSTATNIE LOLKI SIE Z RANA WYSYPAŁY? ~ŁOWCA KASIORY 1 2011-09-05 11:37
INFO -DIVICON ~xxl 1 2011-09-05 08:33
AT I WYKRES -SYGNAŁ ZAKUPU ~PECGUARD 7 2011-09-05 08:14
##INFO - RUBICON PRZEKROCZYL 5% ~GOOD 13 2011-09-05 07:45
Niewątpliwie coś jest na rzeczy ~szeryf158 3 2011-09-05 07:41
[79.191.217.*] nie ośmieszaj się z tym spamem ~ed 4 2011-09-04 23:17
Co to się wyrabia dziwnego? ~ed 7 2011-09-04 22:23
TU BEDZIE POMPKA ~PCGUARD 4 2011-09-04 22:22
http://www.parkiet.com/artykul/8,1091432.html ~YES YES YES 22 2011-09-04 22:21
IMAGIS MA PODWOIC PRZYCHODY W 2011 -W 2010 MIAL 17MLN. ~BEDZIE GRUBO 9 2011-09-04 22:20
wartosc ksiegowa 3-4 zl ~xxx_bankier 8 2011-09-03 14:11
Zysk Imagisu liczony w 2 polroczu ? ~Taaaa 3 2011-09-03 14:08
IMAGIS MA PODWOIC PRZYCHODY W 2011 -W 2010 MIAL 17MLN. ~BEDZIE GRUBO 1 2011-09-03 10:55
ale ktos z ukrytego wali ~xxx_bankier 5 2011-09-01 17:37
PCGUARD NABIERZE MASY MUHAHAHAHAHAHA ALE SCIEMA ~KANT 2 2011-09-01 12:39
czy ktos jeszcze pamieta? ~upp 5 2011-08-31 20:58
oszczedz wstydu koles na 1,55 ~xxx_bankier 1 2011-08-30 15:34
moze wreszcie sie obudzi ta spolka ~xxx_bankier 1 2011-08-30 09:45
4,59 zł za 3 akcje + prawie 10 zł na prowizje ~ed 4 2011-08-29 18:19
moze wreszcie calatrava sie skusi na to ~xxx_bankier 7 2011-08-29 13:08
wycena jakies fundu ~xxx_bankier 8 2011-08-22 14:11
PC-GUARD I ŚRODKI EUROPEJSKIE ~PC-new-live 65 2011-08-20 20:55
kurs idealny - odcinek 2 1,65 zl ~xxx_bankier 4 2011-08-19 10:12
Calatrawa placila za 5% akcji 2.50 a wy po 1.70 nie chcecie ~Górniak 10 2011-08-18 14:07
troche sie rozruszalo ~xxx_bankier 10 2011-08-16 13:47
jeszcze w te wakacje zostanie spółką groszową !!! ~as 15 2011-08-15 18:40
[x]
PCGUARD 0,00% 0,38 2009-03-20 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.