|
gdzie te obroty ?
|
~xxx_bankier
|
6
|
2011-09-06 11:17
|
|
WIDZIELISCIE TO? PEWNIE POMYŁKA.
|
~STOOQ
|
5
|
2011-09-06 08:39
|
|
rating BB+ spadek z AAA
|
~rado1982
|
4
|
2011-09-06 08:17
|
|
juz nawet bezczelne wywalanie nie wychodzi
|
~xxx_bankier
|
13
|
2011-09-05 19:56
|
|
CZYZBY OSTATNIE LOLKI SIE Z RANA WYSYPAŁY?
|
~ŁOWCA KASIORY
|
1
|
2011-09-05 11:37
|
|
INFO -DIVICON
|
~xxl
|
1
|
2011-09-05 08:33
|
|
AT I WYKRES -SYGNAŁ ZAKUPU
|
~PECGUARD
|
7
|
2011-09-05 08:14
|
|
##INFO - RUBICON PRZEKROCZYL 5%
|
~GOOD
|
13
|
2011-09-05 07:45
|
|
Niewątpliwie coś jest na rzeczy
|
~szeryf158
|
3
|
2011-09-05 07:41
|
|
[79.191.217.*] nie ośmieszaj się z tym spamem
|
~ed
|
4
|
2011-09-04 23:17
|
|
Co to się wyrabia dziwnego?
|
~ed
|
7
|
2011-09-04 22:23
|
|
TU BEDZIE POMPKA
|
~PCGUARD
|
4
|
2011-09-04 22:22
|
|
http://www.parkiet.com/artykul/8,1091432.html
|
~YES YES YES
|
22
|
2011-09-04 22:21
|
|
IMAGIS MA PODWOIC PRZYCHODY W 2011 -W 2010 MIAL 17MLN.
|
~BEDZIE GRUBO
|
9
|
2011-09-04 22:20
|
|
wartosc ksiegowa 3-4 zl
|
~xxx_bankier
|
8
|
2011-09-03 14:11
|
|
Zysk Imagisu liczony w 2 polroczu ?
|
~Taaaa
|
3
|
2011-09-03 14:08
|
|
IMAGIS MA PODWOIC PRZYCHODY W 2011 -W 2010 MIAL 17MLN.
|
~BEDZIE GRUBO
|
1
|
2011-09-03 10:55
|
|
ale ktos z ukrytego wali
|
~xxx_bankier
|
5
|
2011-09-01 17:37
|
|
PCGUARD NABIERZE MASY MUHAHAHAHAHAHA ALE SCIEMA
|
~KANT
|
2
|
2011-09-01 12:39
|
|
czy ktos jeszcze pamieta?
|
~upp
|
5
|
2011-08-31 20:58
|
|
oszczedz wstydu koles na 1,55
|
~xxx_bankier
|
1
|
2011-08-30 15:34
|
|
moze wreszcie sie obudzi ta spolka
|
~xxx_bankier
|
1
|
2011-08-30 09:45
|
|
4,59 zł za 3 akcje + prawie 10 zł na prowizje
|
~ed
|
4
|
2011-08-29 18:19
|
|
moze wreszcie calatrava sie skusi na to
|
~xxx_bankier
|
7
|
2011-08-29 13:08
|
|
wycena jakies fundu
|
~xxx_bankier
|
8
|
2011-08-22 14:11
|
|
PC-GUARD I ŚRODKI EUROPEJSKIE
|
~PC-new-live
|
65
|
2011-08-20 20:55
|
|
kurs idealny - odcinek 2 1,65 zl
|
~xxx_bankier
|
4
|
2011-08-19 10:12
|
|
Calatrawa placila za 5% akcji 2.50 a wy po 1.70 nie chcecie
|
~Górniak
|
10
|
2011-08-18 14:07
|
|
troche sie rozruszalo
|
~xxx_bankier
|
10
|
2011-08-16 13:47
|
|
jeszcze w te wakacje zostanie spółką groszową !!!
|
~as
|
15
|
2011-08-15 18:40
|