Forum giełdowe spółki PC GUARD

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
to juz nudne sie staje ~xxx_bankier 2 2011-10-10 11:08
30 tys na dogrywce... ~copper 7 2011-10-10 10:28
ktos to ladnie kontroluje ~xxx_bankier 5 2011-10-04 12:31
PCguard - typy na jutro? ~ed 16 2011-10-03 19:40
zbieranko cd. ~xxx_bankier 5 2011-10-03 12:14
Dlaczego zawiesili ??? ~hej 13 2011-09-30 22:35
i sie doczekaliscie ... ~xxx_bankier 4 2011-09-30 17:49
a co to na pcg? +24% ~max 1 2011-09-30 17:33
Narkiewicz skupuje Calatrave ~xxx_bankier 3 2011-09-29 13:40
pod koniec sesji pewnie cos znowu dokupia ~xxx_bankier 7 2011-09-29 10:11
bankier!gdzie jesteś?gdzie komentarz do piątkowego zamknięcia? ~lucky 4 2011-09-24 23:42
ktos nam broni kursu ~xxx_bankier 13 2011-09-24 13:19
obserwowac obroty i CTC z Cypru ~xxx_bankier 25 2011-09-22 14:45
mister 100 akcji ~xxx_bankier 6 2011-09-22 07:54
1,35 - 50 tys na K ~xxx_bankier 6 2011-09-21 12:07
i powymieniali akcyjki ~xxx_bankier 6 2011-09-20 08:33
a dzis spokoj ~xxx_bankier 6 2011-09-19 18:01
przygotowania do walnego ? ~xxx_bankier 10 2011-09-17 07:25
jeszcze nikt nie zauwazyl pc guarda? ~xxx_bankier 6 2011-09-15 15:44
a moze skup akcji wlasnych ? ~xxx_bankier 3 2011-09-15 12:57
obroty dzis to masakra istna ~xxx_bankier 6 2011-09-12 19:16
ale nam ktos laduje ~xxx_bankier 3 2011-09-12 13:05
INFO ~dred 3 2011-09-09 11:40
gdyby byly jeszcze obroty ~xxx_bankier 7 2011-09-08 14:07
free flot to 5, 76 % ~słaby 9 2011-09-08 09:54
Kolejny na okręcie ~alka 1 2011-09-07 17:36
nie chce wrozyc ,ale wychodzi mi ze szkalnej kuli 36 gr ~jan 1 2011-09-07 15:55
jestem 50% w plecy ~dar 9 2011-09-07 11:52
wycena imagisu - jest gdzies ? ~xxx_bankier 1 2011-09-07 08:49
TO CO GADZINY? NA WIDŁY GADAA - JUZ PORAAAAA ~MASZYNISTA 1 2011-09-06 12:15
[x]
PCGUARD 0,00% 0,38 2009-03-20 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.