Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
tusku nasz któryś jest w … ~POSRANIEC 1 2024-06-25 11:19
Kiedy zniesiony zostanie podatek Belki ~Ja 12 2024-06-25 10:28
Inwestor Wojtek: Czas na dywidendowe zbiory. Miliardy dla akcjonariuszy Orlenu i Pekao Puls Biznesu 1 2026-06-23 17:43
kupuje ~prezes 1 2024-06-25 10:25
P.Duda w Chinach załatwił więcej niż Rudy w Unii przez lata ~Hossa 3 2024-06-25 09:40
Tfu! ~Pisułar 7 2024-06-25 09:38
Orlen i obajtek zajmowali się inwigilacja? Grubo... ~Wujtekobajtek 3 2024-06-25 09:34
Czy wśród miglanców w przystanków jest mordercą Mateusza? ~Invest 4 2024-06-25 09:27
jeszcze pół roku temu były inwestycje, rozwój, perspektywy a teraz? ~czuwaj 3 2024-06-25 08:58
no niestety spróbujcie wpisać znany cytat z rostowskiego, nie przejdzie ~czuwaj 1 2024-06-25 08:41
Polska Press na sprzedaż. Komu? ~Invest 3 2024-06-25 08:23
Miglancom będziemy płacić mniej niż w Niemczech! ~Invest 2 2024-06-25 08:16
Kiedy komisja sejmowa ds. zbadania sprzedaży Lotosu Arabom? ~111 21 2024-06-25 08:10
Warto usredniac od PISu gdzie pgnig nakupil po 3zl I grzebal ~Yupiter 1 2024-06-25 07:46
blankss2thaibl ~blankss2thaibl 1 2024-06-25 07:45
Pis ziobro rydzyka w bos iu Maja pgnig po 3 zl Tusk sprawdzi wal ~Pablo 2 2024-06-25 07:43
zaczyna się wyprzedawanie majątku , najpierw Polska Press co dalej? ~czuwaj 12 2024-06-25 07:35
kwoty wolnej 60 tys nie będzie obietnica do kosza marcinl0 6 2024-06-25 07:34
Blokada trwa ja już spadam - poszukam wolnego słowa Hej ~Jawa 1 2024-06-25 06:27
Miglanci nie dostaną tyle co w Niemczech. Sukces rządu. ~Invest 2 2024-06-25 05:45
inwestycji strategicznych pieniędzy nie ma i nie będzie marcinl0 1 2024-06-24 23:00
Dobrze że jest 60tys. wolnych od podatku ~Invest 11 2024-06-24 21:19
Ulubiona bananowa giełda ~Zarobiony600 1 2024-06-24 17:59
Z orlena już schodzi powietrze ~Nizej 6 2024-06-24 17:12
Wielka dywidenda z Zametu ~george 3 2024-06-24 16:03
walne ~andi 1 2024-06-24 15:08
Orban staje się dla kremla i Putina bezuzyteczny ~Kaczkanapomoc 1 2024-06-24 15:00
Odpowiedzialność Zarządu i członków RN ~edgar 5 2024-06-24 14:34
GreenX wurok KILKASET % akcji w kilka dni ~5mld 2 2024-06-24 13:45
Kupować czy sprzedawać? ~młodyleszcz 8 2024-06-24 12:56
Dzieki Panu Czesio zarabiam od polaczenie levarowcy I kredyciarze miDAJA ~As_gieldowy 1 2024-06-24 12:50
[x]
PKNORLEN 1,21% 129,04 2026-06-23 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.