|
tusku nasz któryś jest w …
|
~POSRANIEC
|
1
|
2024-06-25 11:19
|
|
Kiedy zniesiony zostanie podatek Belki
|
~Ja
|
12
|
2024-06-25 10:28
|
| Inwestor Wojtek: Czas na dywidendowe zbiory. Miliardy dla akcjonariuszy Orlenu i Pekao |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-23 17:43 |
|
kupuje
|
~prezes
|
1
|
2024-06-25 10:25
|
|
P.Duda w Chinach załatwił więcej niż Rudy w Unii przez lata
|
~Hossa
|
3
|
2024-06-25 09:40
|
|
Tfu!
|
~Pisułar
|
7
|
2024-06-25 09:38
|
|
Orlen i obajtek zajmowali się inwigilacja? Grubo...
|
~Wujtekobajtek
|
3
|
2024-06-25 09:34
|
|
Czy wśród miglanców w przystanków jest mordercą Mateusza?
|
~Invest
|
4
|
2024-06-25 09:27
|
|
jeszcze pół roku temu były inwestycje, rozwój, perspektywy a teraz?
|
~czuwaj
|
3
|
2024-06-25 08:58
|
|
no niestety spróbujcie wpisać znany cytat z rostowskiego, nie przejdzie
|
~czuwaj
|
1
|
2024-06-25 08:41
|
|
Polska Press na sprzedaż. Komu?
|
~Invest
|
3
|
2024-06-25 08:23
|
|
Miglancom będziemy płacić mniej niż w Niemczech!
|
~Invest
|
2
|
2024-06-25 08:16
|
|
Kiedy komisja sejmowa ds. zbadania sprzedaży Lotosu Arabom?
|
~111
|
21
|
2024-06-25 08:10
|
|
Warto usredniac od PISu gdzie pgnig nakupil po 3zl I grzebal
|
~Yupiter
|
1
|
2024-06-25 07:46
|
|
blankss2thaibl
|
~blankss2thaibl
|
1
|
2024-06-25 07:45
|
|
Pis ziobro rydzyka w bos iu Maja pgnig po 3 zl Tusk sprawdzi wal
|
~Pablo
|
2
|
2024-06-25 07:43
|
|
zaczyna się wyprzedawanie majątku , najpierw Polska Press co dalej?
|
~czuwaj
|
12
|
2024-06-25 07:35
|
|
kwoty wolnej 60 tys nie będzie obietnica do kosza
|
marcinl0
|
6
|
2024-06-25 07:34
|
|
Blokada trwa ja już spadam - poszukam wolnego słowa Hej
|
~Jawa
|
1
|
2024-06-25 06:27
|
|
Miglanci nie dostaną tyle co w Niemczech. Sukces rządu.
|
~Invest
|
2
|
2024-06-25 05:45
|
|
inwestycji strategicznych pieniędzy nie ma i nie będzie
|
marcinl0
|
1
|
2024-06-24 23:00
|
|
Dobrze że jest 60tys. wolnych od podatku
|
~Invest
|
11
|
2024-06-24 21:19
|
|
Ulubiona bananowa giełda
|
~Zarobiony600
|
1
|
2024-06-24 17:59
|
|
Z orlena już schodzi powietrze
|
~Nizej
|
6
|
2024-06-24 17:12
|
|
Wielka dywidenda z Zametu
|
~george
|
3
|
2024-06-24 16:03
|
|
walne
|
~andi
|
1
|
2024-06-24 15:08
|
|
Orban staje się dla kremla i Putina bezuzyteczny
|
~Kaczkanapomoc
|
1
|
2024-06-24 15:00
|
|
Odpowiedzialność Zarządu i członków RN
|
~edgar
|
5
|
2024-06-24 14:34
|
|
GreenX wurok KILKASET % akcji w kilka dni
|
~5mld
|
2
|
2024-06-24 13:45
|
|
Kupować czy sprzedawać?
|
~młodyleszcz
|
8
|
2024-06-24 12:56
|
|
Dzieki Panu Czesio zarabiam od polaczenie levarowcy I kredyciarze miDAJA
|
~As_gieldowy
|
1
|
2024-06-24 12:50
|