|
Polaczenie z lotosem podnioslo kurs czy prywatne sii cos robilo tu
|
~Hellena
|
1
|
2024-06-26 07:45
|
|
Pan tusk zrobi wszystko żeby rodacy byli zadowoleni
|
~Invest
|
4
|
2024-06-26 07:07
|
| Inwestor Wojtek: Czas na dywidendowe zbiory. Miliardy dla akcjonariuszy Orlenu i Pekao |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-23 17:43 |
|
Tak PiSowcy wyprzedawali polska ziemie
|
~Cozasyfpisowski
|
1
|
2024-06-26 06:58
|
|
ZOMBI będzie ŚCIGANY - a reszta dragów OK - bo rudy nie ściga
|
~Wstydmi
|
1
|
2024-06-26 06:36
|
|
Tusk wydaje przepustki Aktywistom do strefy nadgranicznej.!! Bbuuhha
|
~Bbbuuuuhhhhaaaaaaaaa
|
3
|
2024-06-26 05:47
|
|
W Kenii podwyżki i podatek ekologiczny i rząd ucieka tunelem
|
~Ciekawe
|
1
|
2024-06-26 04:48
|
|
Do ilu spadnie przed podziałem? 50 groszy?
|
~Ryś
|
1
|
2024-06-26 04:46
|
|
Absolutorium brak
|
~Zenek
|
2
|
2024-06-26 04:39
|
|
A lipiec i podwyżki coraz bliżej. To się skończy wojna domową
|
~Invest
|
1
|
2024-06-26 04:33
|
|
Jeszcze tydzień i wyznawcom tusska zniknie uśmiech.
|
~Invest
|
13
|
2024-06-25 22:52
|
|
Tak w obajtkowie wyprowadzano kase
|
~Jbcwujtazpcimia
|
9
|
2024-06-25 22:21
|
|
Jak tam nabici na haki
|
~Zarobiony600
|
1
|
2024-06-25 22:10
|
|
Podatek Belki
|
~Ja
|
16
|
2024-06-25 19:07
|
|
zakup za ponad 32 mln.... Marshall ?
|
~Arbi
|
2
|
2024-06-25 18:43
|
|
Jedziemy
|
~Rachooj
|
2
|
2024-06-25 18:31
|
|
To mnie przerasta; wróg aresztuje Żołnierzy WP a leming pomaga mu
|
~alay
|
9
|
2024-06-25 18:27
|
|
Brak absolutorium 0bajtek bedzie sadzony o wszystki straty fin.
|
~Szeryf
|
9
|
2024-06-25 17:05
|
|
samorządy wstrzymuja inwestycje brak środków z KPO, gdzie 600 mld?
|
~czuwaj
|
9
|
2024-06-25 16:56
|
|
Kto to powiedział?
|
~Dewajtis
|
17
|
2024-06-25 15:22
|
|
Obajtek był na spotkaniach wyborczych a bodnarenko nie mógł go namierzyć
|
~Invest
|
1
|
2024-06-25 15:16
|
|
Dywidenda zatwierdona !!
|
~Arbi
|
5
|
2024-06-25 15:07
|
|
Spółki Skarbu Państwa - dywidenda
|
~ATerm
|
1
|
2024-06-25 14:31
|
|
Akcjionariusze nie udzielili
|
~Macieplo
|
1
|
2024-06-25 14:04
|
|
70 pęknie dzisiaj?
|
~Werka
|
4
|
2024-06-25 14:00
|
|
Wujtek bez absolutorium teraz można z nim jechac
|
~Wujtzpcimia
|
1
|
2024-06-25 13:20
|
|
to dziadostwo, czekać 3 miesiące po odcięciu od ceny na swoje pieniądze
|
~zbulwersowany
|
1
|
2024-06-25 13:03
|
|
RE
|
~xx
|
1
|
2024-06-25 12:29
|
|
37.47.243 buahahahaha 20 groszy za wpis?na browara już jest dzisiaj?
|
~Invest
|
2
|
2024-06-25 12:14
|
|
Dywidenda 7 zł ?
|
~Bolek
|
1
|
2024-06-25 12:03
|
|
tusku nasz któryś jest w …
|
~POSRANIEC
|
1
|
2024-06-25 11:19
|