Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
gospodarki może nie być ważne żeby były stołki, TKM panowie. ~orlen 1 2024-09-05 14:09
Beco Polska zwolni 1800 pracowników, czy Orlen też? ~czuwaj 1 2024-09-05 14:04
Ale to zaraz poleci w doł ~Bankier 6 2024-09-05 14:04
21 maja 2024 cena akcji 72,93zł - dlaczego spało o prawie 10% ~VelSatis 15 2024-09-05 12:57
rokosz tadeusz-a 1 2024-09-05 12:13
Prok. Młynarczyk ma już robotę na...Kamczatce..!! ~FBI 2 2024-09-05 10:43
Kary dla opiekunów wagarowiczów do 50tys. ~Wagarowicz 1 2024-09-05 10:27
Czy to już rajd na 120 rozpoczęty? ~Invest 1 2024-09-05 10:25
Wow! Rating AAA bez długów. C/wk 0,2 i c/z 3 - brak SP ~Wow 6 2024-09-05 10:08
Oj tam..oj tam..!! Sprzedamy co będziemy chcieli i co nam zrobicie.?? ~Wasz_Król_Peru 1 2024-09-05 09:24
W nurcie pb 95 już w cenie 5,49 link ~Kazimierz 2 2024-09-05 08:45
Mogli wziąć czarnego do spółki .. ~Syfpisowskowatykansk 6 2024-09-05 07:08
Inwestycja w AI Polsko jest dla nas szansą ~Vee 1 2024-09-04 22:57
No nie fafara ja znowu to kupiłem ~Invest 1 2024-09-04 19:35
mniej długu budżetowego zrobią małpy z ZOO. bez limuzyn ~Taniejbyłoby 7 2024-09-04 17:13
Nowy prezes Orlenu nie ogarnia ~5_19zł 5 2024-09-04 17:12
Jak możecie do tego dopuścić? Nie możecie jeść raz na tydzień?. ~Buhahahaha 1 2024-09-04 16:31
co sie dzieje z Orlenem i Polską, wstrzymane Olefiny, CPK, atom , ~czuwaj 13 2024-09-04 16:02
teraz bosak też musi czuwać, asystent w obróbce. ~czuwaj 2 2024-09-04 15:24
Pan Fafara out , pan Obajtek in , Please ~Alex45 31 2024-09-04 14:32
Gdzie się podziało brakujące 5 mld z Lotosu? ~Yo 4 2024-09-04 14:17
Jak myślicie gdzie VATeusz się ewakuuje?.ja stawiam na izrael ~Petlasiezaciska 1 2024-09-04 14:03
Nowa Rekomendacja ~Luk 2 2024-09-04 14:02
Czy wy wiecie ile oni mogą jeszcze sprzedać w 3 lata..?? ~SZOK 2 2024-09-04 13:21
Ho ho, Orlen od dzisiaj wydobywa dużo ropy w Norwegii ~Ignacy_Niepaderewski 6 2024-09-04 12:19
Orlen spodziewa się lepszych wyników w 2028 roku ~Invest 3 2024-09-04 10:40
Orlen spodziewa się lepszych wyników w II połowie 2027...!! ~Tomek 1 2024-09-04 09:58
za po ludzie cudownie uzdrowieli i już emerytury obliczane sa od większe ~potodno 4 2024-09-04 09:49
Orlen najwięcej zarabia przy szybko spadających cenach ropy. ~óczony 1 2024-09-04 09:19
Szykuje się cudowne ozdrowienie? ~ZibiFujara 7 2024-09-04 09:17
[x]
PKNORLEN -1,97% 123,46 2026-06-26 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.