|
gospodarki może nie być ważne żeby były stołki, TKM panowie.
|
~orlen
|
1
|
2024-09-05 14:09
|
|
Beco Polska zwolni 1800 pracowników, czy Orlen też?
|
~czuwaj
|
1
|
2024-09-05 14:04
|
|
Ale to zaraz poleci w doł
|
~Bankier
|
6
|
2024-09-05 14:04
|
|
21 maja 2024 cena akcji 72,93zł - dlaczego spało o prawie 10%
|
~VelSatis
|
15
|
2024-09-05 12:57
|
|
rokosz
|
tadeusz-a
|
1
|
2024-09-05 12:13
|
|
Prok. Młynarczyk ma już robotę na...Kamczatce..!!
|
~FBI
|
2
|
2024-09-05 10:43
|
|
Kary dla opiekunów wagarowiczów do 50tys.
|
~Wagarowicz
|
1
|
2024-09-05 10:27
|
|
Czy to już rajd na 120 rozpoczęty?
|
~Invest
|
1
|
2024-09-05 10:25
|
|
Wow! Rating AAA bez długów. C/wk 0,2 i c/z 3 - brak SP
|
~Wow
|
6
|
2024-09-05 10:08
|
|
Oj tam..oj tam..!! Sprzedamy co będziemy chcieli i co nam zrobicie.??
|
~Wasz_Król_Peru
|
1
|
2024-09-05 09:24
|
|
W nurcie pb 95 już w cenie 5,49 link
|
~Kazimierz
|
2
|
2024-09-05 08:45
|
|
Mogli wziąć czarnego do spółki ..
|
~Syfpisowskowatykansk
|
6
|
2024-09-05 07:08
|
|
Inwestycja w AI Polsko jest dla nas szansą
|
~Vee
|
1
|
2024-09-04 22:57
|
|
No nie fafara ja znowu to kupiłem
|
~Invest
|
1
|
2024-09-04 19:35
|
|
mniej długu budżetowego zrobią małpy z ZOO. bez limuzyn
|
~Taniejbyłoby
|
7
|
2024-09-04 17:13
|
|
Nowy prezes Orlenu nie ogarnia
|
~5_19zł
|
5
|
2024-09-04 17:12
|
|
Jak możecie do tego dopuścić? Nie możecie jeść raz na tydzień?.
|
~Buhahahaha
|
1
|
2024-09-04 16:31
|
|
co sie dzieje z Orlenem i Polską, wstrzymane Olefiny, CPK, atom ,
|
~czuwaj
|
13
|
2024-09-04 16:02
|
|
teraz bosak też musi czuwać, asystent w obróbce.
|
~czuwaj
|
2
|
2024-09-04 15:24
|
|
Pan Fafara out , pan Obajtek in , Please
|
~Alex45
|
31
|
2024-09-04 14:32
|
|
Gdzie się podziało brakujące 5 mld z Lotosu?
|
~Yo
|
4
|
2024-09-04 14:17
|
|
Jak myślicie gdzie VATeusz się ewakuuje?.ja stawiam na izrael
|
~Petlasiezaciska
|
1
|
2024-09-04 14:03
|
|
Nowa Rekomendacja
|
~Luk
|
2
|
2024-09-04 14:02
|
|
Czy wy wiecie ile oni mogą jeszcze sprzedać w 3 lata..??
|
~SZOK
|
2
|
2024-09-04 13:21
|
|
Ho ho, Orlen od dzisiaj wydobywa dużo ropy w Norwegii
|
~Ignacy_Niepaderewski
|
6
|
2024-09-04 12:19
|
|
Orlen spodziewa się lepszych wyników w 2028 roku
|
~Invest
|
3
|
2024-09-04 10:40
|
|
Orlen spodziewa się lepszych wyników w II połowie 2027...!!
|
~Tomek
|
1
|
2024-09-04 09:58
|
|
za po ludzie cudownie uzdrowieli i już emerytury obliczane sa od większe
|
~potodno
|
4
|
2024-09-04 09:49
|
|
Orlen najwięcej zarabia przy szybko spadających cenach ropy.
|
~óczony
|
1
|
2024-09-04 09:19
|
|
Szykuje się cudowne ozdrowienie?
|
~ZibiFujara
|
7
|
2024-09-04 09:17
|