|
UWAGA!!! GRUDNIOWCY
|
~UP
|
9
|
2024-09-06 16:19
|
|
Shahed
|
~Dewajtis
|
61
|
2024-09-06 13:57
|
|
ERSTE obniża rekomendacj e dla paliwowcow w tym dla Orlenu
|
~mabmab
|
3
|
2024-09-06 13:49
|
|
Orlen - nowa analiza dla kursu
|
~Orlenowiec
|
1
|
2024-09-06 12:33
|
|
BECO zamyka produkcję w Polsce..2000 na bruk..!!
|
~Bbbuuuuhhhhaaaaaaaaa
|
2
|
2024-09-06 11:05
|
|
Ceny ropy się wahają, może was zainteresuje.
|
~Kosiarz
|
1
|
2024-09-06 10:58
|
|
jak myślicie lepiej sprzedać przed dywidenda po 62, czy po odcięciu
|
~czuwaj
|
5
|
2024-09-06 10:45
|
|
No proszę , co zrobili uśmiechnięci z tą firmą Jeden kierunek południe
|
~staszecki
|
4
|
2024-09-06 10:27
|
|
Jak za mną zatęsknicie dajcie znać .
|
~Obajtek
|
1
|
2024-09-06 10:04
|
|
t. platzek obniża rekomendację! Co mamy robić?
|
~tren
|
9
|
2024-09-06 09:48
|
|
Kurs Orlenu w dniu prawa do dywidendy - 58zł
|
~VelSatis
|
2
|
2024-09-06 09:32
|
|
niedługo spełni się obietnica Tuska - paliwo po 5,19
|
~prezydęt
|
7
|
2024-09-06 09:29
|
|
Załatwiłem już dużo. CARGO, a teraz PKP Energetyka znowu na sprzedaż..
|
~Wasz_Król_Peru
|
2
|
2024-09-06 09:28
|
|
Polecam zerknąć na Mirbud, mocno przeceniony a wynik rekord
|
~Mirbud
|
2
|
2024-09-06 09:16
|
|
Pb95 dziś w Hurcie 5,45 brutto.Link
|
~Future
|
1
|
2024-09-06 07:46
|
|
skad sie wziela Estera Flieger w Rzepie?
|
~mabmab
|
1
|
2024-09-06 06:41
|
|
A co tu tak tanio się zrobiło?
|
~Nooo
|
3
|
2024-09-05 19:36
|
|
To jest powód mocnych spadków indeksu WIG20
|
~Rau
|
4
|
2024-09-05 19:27
|
|
Rośnie pod inwestycje zarządu faHowcóF
|
~Taaaaa
|
1
|
2024-09-05 18:50
|
|
Wpr fafara
|
~Sprawie
|
2
|
2024-09-05 17:57
|
|
Aaaaa idzie zwaaaałaaaa
|
~Olek
|
1
|
2024-09-05 16:49
|
|
kedy 70 na boga Słońce
|
~Zeuss
|
5
|
2024-09-05 15:56
|
|
Kontraktu na K2.. z Koreą nie będzie..!!!
|
~JimmiJoe
|
16
|
2024-09-05 15:43
|
|
Panowie prezesi
|
~Kursdno
|
1
|
2024-09-05 15:42
|
|
Konsolidacja od roku .
|
~Ech
|
5
|
2024-09-05 15:26
|
|
Dywidenda za dwa tygodnie a tu zjazd
|
~Invest
|
11
|
2024-09-05 14:38
|
|
PKP dalej pompa
|
~edi
|
2
|
2024-09-05 14:29
|
|
gospodarki może nie być ważne żeby były stołki, TKM panowie.
|
~orlen
|
1
|
2024-09-05 14:09
|
|
Beco Polska zwolni 1800 pracowników, czy Orlen też?
|
~czuwaj
|
1
|
2024-09-05 14:04
|
|
Ale to zaraz poleci w doł
|
~Bankier
|
6
|
2024-09-05 14:04
|