Forum giełdowe spółki OPTEAM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
W piątek przebiło 10K akcji na 5.8 dziś 6.60 widły ~Opteam 2 2026-05-11 12:53
Będsie jak Sevenet +500%? C/z może 2 po kolejnych wynikach ~Opteam 5 2026-05-10 17:33
6.35 kolejne widły ! O 16:30bczy wcześniej ? ~Opteam 4 2026-05-10 13:33
Przejęcie? ~WujekW 3 2026-05-08 14:05
Letus okazja cenowa!!!!!! ~Drif 3 2026-05-08 06:46
Podsumowanie po 4q25 ~beta_analiza 2 2026-05-06 20:35
Haalooo... ~Nowicjusz 1 2026-05-06 17:35
Rakieta ~jerzy 3 2026-05-05 17:17
Tutaj c/z 12 MADKOM ma c/z 5 tak będzie 100%? ~Madkom 1 2026-05-05 13:25
Mamy poważny problem uchybienia ~uchybienia 5 2026-05-05 09:25
Rośnie? mr_snooz 8 2026-04-29 18:26
Projekt dla Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oparty na nAxiom ~jerzy 7 2026-04-16 11:49
OPTeam ze statusem Złotego Partnera Comarch ~jerzy 6 2026-03-12 12:30
20 baniek w gotówce ~Kubek 13 2026-02-11 19:46
Prezesie pochwal się ~Xdd 6 2026-01-15 10:59
OPTeam poszerza relacje networkingowe i wchodzi na nowe rynki. ~Łukasz 11 2025-12-01 08:38
Wyniki !!! ~ludwik 2 2025-11-28 09:25
raport - jest coraz lepiej ~hawier007 6 2025-11-28 09:10
Podpisaliśmy umowę z Gminą Dębica! ~Lukasz 12 2025-11-28 09:05
Raport finansowy ~Bro 3 2025-09-23 18:51
dywidenda ! ~xdd 10 2025-08-11 11:39
Sprzedaż nieruchomosci ~Xdd 1 2025-07-26 12:29
Dalej spada ~Erni 10 2025-07-04 13:35
Czy Opteaminwestuje w nowentechnologie i sztuczną inteligencję ?! ~Ray 32 2025-05-06 15:06
To już jest dno? ~maciek 6 2025-03-08 10:09
Nowe kroki z obiecującymi wynikami ~Jan 2 2025-02-25 12:43
Nareszcie wysoka EBITDA i wzrost ceny akcji ~OPTifan 2 2025-02-12 10:28
Cena wydaje się już atrakcyjna ~Kubek 22 2025-01-20 21:48
Będzie dywidenda? ~Luk 6 2024-10-29 13:44
Nowy przetarg wygrany ~Warto 11 2024-10-15 16:08
[x]
OPTEAM -7,44% 5,60 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.