Forum giełdowe spółki OPTEAM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Moja prognoza ~ADI 4 2021-03-15 13:53
32zł będzie , tak jak było w grudniu przy dywidendzie ~Kasiek 2 2021-03-15 13:49
30 zyla ~Mis 9 2021-03-15 13:26
Ciągle jest miejsce do wzrostu koliber_inwestycje 7 2021-03-15 13:17
firma wypłaca ponad 50 % dywidendę obecnej ceny akcji ~Mis 3 2021-03-15 08:59
czy warto po parę złotych ? ~snajper 1 2021-03-14 14:12
Sprzedać czy trzymać ~Kamil 6 2021-03-13 18:40
Jak w filmie ~kosmita 1 2021-03-12 22:19
zdrowe spojrzenie na akcje ~Jacek 4 2021-03-12 17:55
czy opłaca się wziąć dywidendę ? ~george 5 2021-03-12 16:15
pytanie ~marmar 23 2021-03-12 15:12
Wyjaśnienie ~adnrzej 11 2021-03-12 14:29
czy jak ktoś dostał zaliczkę na dywidende to wlaściwą też dostanie? ~Konrad 2 2021-03-12 13:29
dzięki za zakup ! ~xxx 1 2021-03-12 11:24
Zaraz powrót na 16 ~al 9 2021-03-12 11:12
Powolne opadanie kursu do 18 ~al 5 2021-03-12 10:55
Ustawiona PKC kupuję! Extra zarobek będzie! ~Kasiek 3 2021-03-12 10:00
ostatnie chwile technicznie na 15 primoi 17 2021-03-12 09:54
Jak nie stracić na dywidendzie ~kosmita 1 2021-03-12 09:46
Podziękował :))) ~Taaa 6 2021-03-12 09:43
Opteam kierunek 22 zł jako pierwszy przystanek? ~martin 9 2021-03-12 09:18
Teraz to się sprzedaje a nie kupuje haha ~al 2 2021-03-12 09:07
Kto od was kupi ? ~zen 1 2021-03-12 08:44
Ciekawe ile zleceń PKC będzie rano na kupnie ~veto 4 2021-03-12 08:18
Gratulacje dla wszystkich ~DarusUk 1 2021-03-11 23:05
Oczywistość ~kosmita 4 2021-03-11 22:34
Kolejne 12 zł dywidendy wypłacą do końca kwietnia - mega ESPI ~martin 3 2021-03-11 21:50
Jak oceniacie raport? ~Jarek 11 2021-03-04 12:55
Dywidenda będzie mega !!!!! ~Ggtg 3 2021-03-03 22:34
tylko 25k akcji w arkuszu sprzedaży ~erudyta 6 2021-03-03 08:31
[x]
OPTEAM 5,60% 6,60 2026-06-25 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.