Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
NIE DAĆ SIĘ UBRAĆ . 0,30zł ~lucky 2 2022-02-08 09:42
PODPUCHA_ZARAZ DOLNE WIDŁY ~lucky 1 2022-02-08 09:38
SCENARIUSZ ~piszpanjan 1 2022-02-08 09:31
Aż Was sraka goni naganiacze na spadki!! ~Mycel 1 2022-02-08 09:17
Piękne zrzuty robią i ubierają ~Jon 1 2022-02-08 09:13
co za syf? 30 GROSZY DZISIAJ.! ~opium 4 2022-02-08 09:11
Jadąi ubierają znów na poychacze ~Popychadło 1 2022-02-08 09:05
Zaczynają zrzuty robić w kosze ~Darek 1 2022-02-08 09:03
UBRANI PO 1.25 WYSTOMP BUHAHA ALE LACI PIĘKNIE ~Jw 3 2022-02-08 08:52
Aktualne bankier ff tylko 19 procent ~Greg 1 2022-02-08 08:51
Uwaga! ~micha_ryzu 5 2022-02-08 08:42
TERMOEXP ,zysk wyższy o 17 225 % ,to nie ŻARTY. ~UWAGA 2 2022-02-08 08:09
Do złodzieja obserwator ~Antek 3 2022-02-08 08:06
Nagonka na spadki dobrze wrózy ~Kacper 1 2022-02-07 23:52
Wszyscy czekają na okolice 45gr ~Archeolog 4 2022-02-07 23:47
DO OBSERWATOR wytrawnyspekulant 4 2022-02-07 23:45
Pisalem brac Kancelarie Prawna. Prezes kupil 250 tys akcji o 2.5 zl ~Wujek_Dobra_Rada 10 2022-02-07 21:29
Ramzes i Karol patrzą na was. ~Ramzes 2 2022-02-07 20:45
Nikt jeszcze nie zauważył tego debiutu? ~1SOL 4 2022-02-07 20:43
Dwa pytania _wiatrak_ 5 2022-02-07 20:42
Obserwator tylko ty istniejesz na tym forum ~Mycel 2 2022-02-07 19:17
Kto sprzedaje ~jacekplacek 2 2022-02-07 19:08
Kapitalizacja ~jacekplacek 2 2022-02-07 18:56
ONESOLUTION - YOLO - SATIS wytrawnyspekulant 25 2022-02-07 18:44
Dzisiaj mąż jutro espi kto wywalał ~Obserwujacy 2 2022-02-07 18:38
ONESOLUTION - YOLO - SATIS Cz,2 !!!! ~Grubson 3 2022-02-07 18:22
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-02-07 18:11
Czy to ma dno? ~Antek 5 2022-02-07 17:52
Ratunek nie nadszedł do 15. Zmierza jednak na 0,65 ale nie wisi na haku. ~obserwatorONE 3 2022-02-07 17:32
Główni akcjonariusze wg Stooq,pl - zobaczymy za kilka dni jak będzie. ~obserwatorONE 3 2022-02-07 17:31
[x]
1SOLUTION 0,22% 0,09 2026-06-25 16:21:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.