|
NIE DAĆ SIĘ UBRAĆ . 0,30zł
|
~lucky
|
2
|
2022-02-08 09:42
|
|
PODPUCHA_ZARAZ DOLNE WIDŁY
|
~lucky
|
1
|
2022-02-08 09:38
|
|
SCENARIUSZ
|
~piszpanjan
|
1
|
2022-02-08 09:31
|
|
Aż Was sraka goni naganiacze na spadki!!
|
~Mycel
|
1
|
2022-02-08 09:17
|
|
Piękne zrzuty robią i ubierają
|
~Jon
|
1
|
2022-02-08 09:13
|
|
co za syf? 30 GROSZY DZISIAJ.!
|
~opium
|
4
|
2022-02-08 09:11
|
|
Jadąi ubierają znów na poychacze
|
~Popychadło
|
1
|
2022-02-08 09:05
|
|
Zaczynają zrzuty robić w kosze
|
~Darek
|
1
|
2022-02-08 09:03
|
|
UBRANI PO 1.25 WYSTOMP BUHAHA ALE LACI PIĘKNIE
|
~Jw
|
3
|
2022-02-08 08:52
|
|
Aktualne bankier ff tylko 19 procent
|
~Greg
|
1
|
2022-02-08 08:51
|
|
Uwaga!
|
~micha_ryzu
|
5
|
2022-02-08 08:42
|
|
TERMOEXP ,zysk wyższy o 17 225 % ,to nie ŻARTY.
|
~UWAGA
|
2
|
2022-02-08 08:09
|
|
Do złodzieja obserwator
|
~Antek
|
3
|
2022-02-08 08:06
|
|
Nagonka na spadki dobrze wrózy
|
~Kacper
|
1
|
2022-02-07 23:52
|
|
Wszyscy czekają na okolice 45gr
|
~Archeolog
|
4
|
2022-02-07 23:47
|
|
DO OBSERWATOR
|
wytrawnyspekulant
|
4
|
2022-02-07 23:45
|
|
Pisalem brac Kancelarie Prawna. Prezes kupil 250 tys akcji o 2.5 zl
|
~Wujek_Dobra_Rada
|
10
|
2022-02-07 21:29
|
|
Ramzes i Karol patrzą na was.
|
~Ramzes
|
2
|
2022-02-07 20:45
|
|
Nikt jeszcze nie zauważył tego debiutu?
|
~1SOL
|
4
|
2022-02-07 20:43
|
|
Dwa pytania
|
_wiatrak_
|
5
|
2022-02-07 20:42
|
|
Obserwator tylko ty istniejesz na tym forum
|
~Mycel
|
2
|
2022-02-07 19:17
|
|
Kto sprzedaje
|
~jacekplacek
|
2
|
2022-02-07 19:08
|
|
Kapitalizacja
|
~jacekplacek
|
2
|
2022-02-07 18:56
|
|
ONESOLUTION - YOLO - SATIS
|
wytrawnyspekulant
|
25
|
2022-02-07 18:44
|
|
Dzisiaj mąż jutro espi kto wywalał
|
~Obserwujacy
|
2
|
2022-02-07 18:38
|
|
ONESOLUTION - YOLO - SATIS Cz,2 !!!!
|
~Grubson
|
3
|
2022-02-07 18:22
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-02-07 18:11
|
|
Czy to ma dno?
|
~Antek
|
5
|
2022-02-07 17:52
|
|
Ratunek nie nadszedł do 15. Zmierza jednak na 0,65 ale nie wisi na haku.
|
~obserwatorONE
|
3
|
2022-02-07 17:32
|
|
Główni akcjonariusze wg Stooq,pl - zobaczymy za kilka dni jak będzie.
|
~obserwatorONE
|
3
|
2022-02-07 17:31
|