Dlaczego dużo część z was zakłada, że teraz/dzisiaj sypia akcjonariusze? W pierwszym dniu przemielilo się 15% akcji, w drugim (w sumie po 2 dniach 28% akcji). Ciągle pojawiają się insynuację, że sypie międlar. On brał po 60gr, jesli dzisiaj sprzedawał to jest w tył. Pojawiają się zarzuty względem akcjonariuszy. Czy najeżdżają e trolle mogą się zdecydować wreszcie, międlar i reszta spolki to przebiegli cwaniacy czy nieudacznicy sprzedający na stracie?