Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ale pięknie ubierają majstersztyk,Na każdym poziomie i każdy poziom ~PerpetumMobile 1 2022-02-07 17:30
Nie ma komu wcisnąć "papieru" na dogrywce. Może być nawet 0.6990. ~obserwatorONE 4 2022-02-07 17:30
0.75 jest już groźne. To naprawdę Dramat. ~obserwatorONE 2 2022-02-07 17:29
Minus 16% już macie. Drugi dzień z rzędu. Będzie niżej niż 0,80. ~obserwatorONE 2 2022-02-07 17:28
Zaraz zawieszenie i minus 20%. Przepiękny debiut :) ~obserwatorONE 4 2022-02-07 17:27
Kupilem za 10000zl srednio po 63 gr Na nieszczęściu najłatwiej zarobić ~leszczzwykły 7 2022-02-07 17:27
Powieszą was na długie lata uwaga ~Lis 3 2022-02-07 17:15
ale perelka jaka tania ~voutrin 1 2022-02-07 17:13
Kupiłem dziś za 0,65zł i w plecy 18% ~oli 4 2022-02-07 17:11
Jak tam Hazardziści golasy wasza cudna giełda ? Podoba się ? ~BydgoskiFigurant 4 2022-02-07 17:09
Jutro dalszy ciąg kradzieży ~cycu 1 2022-02-07 17:04
Krwawe dogrywki i koniec na dzisiaj na 0,52. ~obserwatorONE 2 2022-02-07 17:02
okradanie dalej trwa, SZOK ~misiu 2 2022-02-07 17:00
ratujcie resztki kasy bo to może być zawieszone ~misiu 2 2022-02-07 16:55
-30 % ZARA. spadający nóż ... ~opium 4 2022-02-07 16:53
0,5790. A nie wierzyliście w spadek z tego 0,65. Jeszcze dogrywki. ~obserwatorONE 1 2022-02-07 16:53
Marazm małe obroty to dobry znak na wybicie !!!! ~Mycel 5 2022-02-07 16:50
Czyżby zawiesili to badziewie do wyjaśnienia od jutra ~cycu 1 2022-02-07 16:47
Twarze tych co sprzedali.po 68gr bezcenne ~Jonhy 4 2022-02-07 16:45
ponoć wartość tego gówna to 0,20 gr. ~cycu 2 2022-02-07 16:44
Ciągną nogę na 49 groni ~potwór 1 2022-02-07 16:41
Kupione po 0,90 Sprzedane po 1,40 odkupione po 1,20 sprzedam po ~gracz 3 2022-02-07 16:40
Jazda!!!!!!!!! ~oli 1 2022-02-07 16:37
Od 26 stycznia przewaliło się 100% akcji ~pan 2 2022-02-07 16:36
To zamek jednak na 0,59/0,58. ~obserwatorONE 3 2022-02-07 16:36
Zamek na 0,63? Tak to na teraz wygląda. ~obserwatorONE 3 2022-02-07 16:31
Lada chwila odbicie i koniec korekty! Cały czas ktoś odbiera! ~Investor 2 2022-02-07 15:46
okradania naiwniaków dalej trwa i tak do 0,20 groni jak pisali ~gruby 3 2022-02-07 15:42
Czy ONE SOLUTION pobije Eco5techa ??? ~jas 2 2022-02-07 15:30
Zamek 0.75 gr ~Jonhy 4 2022-02-07 15:20
[x]
1SOLUTION 1,10% 0,09 2026-06-25 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.