|
Ale pięknie ubierają majstersztyk,Na każdym poziomie i każdy poziom
|
~PerpetumMobile
|
1
|
2022-02-07 17:30
|
|
Nie ma komu wcisnąć "papieru" na dogrywce. Może być nawet 0.6990.
|
~obserwatorONE
|
4
|
2022-02-07 17:30
|
|
0.75 jest już groźne. To naprawdę Dramat.
|
~obserwatorONE
|
2
|
2022-02-07 17:29
|
|
Minus 16% już macie. Drugi dzień z rzędu. Będzie niżej niż 0,80.
|
~obserwatorONE
|
2
|
2022-02-07 17:28
|
|
Zaraz zawieszenie i minus 20%. Przepiękny debiut :)
|
~obserwatorONE
|
4
|
2022-02-07 17:27
|
|
Kupilem za 10000zl srednio po 63 gr Na nieszczęściu najłatwiej zarobić
|
~leszczzwykły
|
7
|
2022-02-07 17:27
|
|
Powieszą was na długie lata uwaga
|
~Lis
|
3
|
2022-02-07 17:15
|
|
ale perelka jaka tania
|
~voutrin
|
1
|
2022-02-07 17:13
|
|
Kupiłem dziś za 0,65zł i w plecy 18%
|
~oli
|
4
|
2022-02-07 17:11
|
|
Jak tam Hazardziści golasy wasza cudna giełda ? Podoba się ?
|
~BydgoskiFigurant
|
4
|
2022-02-07 17:09
|
|
Jutro dalszy ciąg kradzieży
|
~cycu
|
1
|
2022-02-07 17:04
|
|
Krwawe dogrywki i koniec na dzisiaj na 0,52.
|
~obserwatorONE
|
2
|
2022-02-07 17:02
|
|
okradanie dalej trwa, SZOK
|
~misiu
|
2
|
2022-02-07 17:00
|
|
ratujcie resztki kasy bo to może być zawieszone
|
~misiu
|
2
|
2022-02-07 16:55
|
|
-30 % ZARA. spadający nóż ...
|
~opium
|
4
|
2022-02-07 16:53
|
|
0,5790. A nie wierzyliście w spadek z tego 0,65. Jeszcze dogrywki.
|
~obserwatorONE
|
1
|
2022-02-07 16:53
|
|
Marazm małe obroty to dobry znak na wybicie !!!!
|
~Mycel
|
5
|
2022-02-07 16:50
|
|
Czyżby zawiesili to badziewie do wyjaśnienia od jutra
|
~cycu
|
1
|
2022-02-07 16:47
|
|
Twarze tych co sprzedali.po 68gr bezcenne
|
~Jonhy
|
4
|
2022-02-07 16:45
|
|
ponoć wartość tego gówna to 0,20 gr.
|
~cycu
|
2
|
2022-02-07 16:44
|
|
Ciągną nogę na 49 groni
|
~potwór
|
1
|
2022-02-07 16:41
|
|
Kupione po 0,90 Sprzedane po 1,40 odkupione po 1,20 sprzedam po
|
~gracz
|
3
|
2022-02-07 16:40
|
|
Jazda!!!!!!!!!
|
~oli
|
1
|
2022-02-07 16:37
|
|
Od 26 stycznia przewaliło się 100% akcji
|
~pan
|
2
|
2022-02-07 16:36
|
|
To zamek jednak na 0,59/0,58.
|
~obserwatorONE
|
3
|
2022-02-07 16:36
|
|
Zamek na 0,63? Tak to na teraz wygląda.
|
~obserwatorONE
|
3
|
2022-02-07 16:31
|
|
Lada chwila odbicie i koniec korekty! Cały czas ktoś odbiera!
|
~Investor
|
2
|
2022-02-07 15:46
|
|
okradania naiwniaków dalej trwa i tak do 0,20 groni jak pisali
|
~gruby
|
3
|
2022-02-07 15:42
|
|
Czy ONE SOLUTION pobije Eco5techa ???
|
~jas
|
2
|
2022-02-07 15:30
|
|
Zamek 0.75 gr
|
~Jonhy
|
4
|
2022-02-07 15:20
|