Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Pod koniec roku windykatorzy mają prawdziwe żniwa ~pan 2 2022-02-08 16:32
Brak chętnych do kupna! ~Mm 7 2022-02-08 16:31
Raty znowu idą w górę i mogą szokować ~pan 1 2022-02-08 16:29
Czy to ma związek z fizyką kwantową? ~Kwant 3 2022-02-08 16:29
Zaraz będziecie ciągnąć czerwoną nogę na południe ~Ok 2 2022-02-08 16:25
BRAK CHETNYCH DO SPRZEDAZY ~magnat 1 2022-02-08 16:25
Kredyty w górę, oj będą żniwa dla windykacji ~pan 1 2022-02-08 16:25
Jutro dzida !!! ~Mycel 3 2022-02-08 15:28
Kolego co handlujesz po 200 i 500szt. ~Laik 3 2022-02-08 14:17
BIORĄ TYLKO Z PRAWEJ.! 1ZŁ DZISIAJ.! ~UWAGA 1 2022-02-08 13:34
ONESOLUTION - YOLO - SATIS Cz,3 !!!! ~Bydgoski_Lump 6 2022-02-08 13:30
kupię 200k akcji na umowę ~Kot 2 2022-02-08 13:30
Czy chociaż korzystacie z tego arkusza?Popatrzcie na zlecenia 2 zakładki ~obserwatorONE 7 2022-02-08 13:27
RAJD NA ...1ZŁ... UWAŻAM ZA OTWARTY...! ~UWAGA 4 2022-02-08 13:13
Prawa noga, lewa ręka Pioter nie wymięka ~Berek_Restman 1 2022-02-08 13:12
12,5mln akcji w mocnych rękach ~pan 3 2022-02-08 13:10
Na cześć naszego wielkiego Delfina Piotra. Piosenka. ~JP87 1 2022-02-08 13:08
Ekipa Mądrala nieźle na..dala! ~JP87 1 2022-02-08 13:07
Zaraz górne widły ! ~Mycel 2 2022-02-08 12:16
Ubrali teraz psudo umowa przedstepna i ubierani znowu ~Uwaga 3 2022-02-08 12:03
UCIEKAĆ póki czas ~ella 4 2022-02-08 12:01
Widły! ~45r 8 2022-02-08 11:24
No i ObserwatoR znowu miał nosa jak z VEE ~Fx18 2 2022-02-08 11:04
45 groszy tam czekam tak jak pisałem ~nikt 12 2022-02-08 11:03
2 ml szt postaw i zatrzymasz wzrosty ~Marcel 2 2022-02-08 10:18
Umowa nabycia pakietu wierzytelności z Tarinvest wszystko wyjaśni ~Wiesko 2 2022-02-08 10:11
OGŁASAAM KONIEC SPADKÓW.!!! ZA DUŻO SPADŁO.!!!....wchodzę. ~maklerxtn 5 2022-02-08 09:57
SZTUCZNE KUPNO ~lucky 4 2022-02-08 09:56
3zł minimum ~pan 1 2022-02-08 09:48
DZIŚ -40% CZY WIĘCEJ ? BUHAHA ~Tak 3 2022-02-08 09:47
[x]
1SOLUTION 0,22% 0,09 2026-06-25 13:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.