Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Urealniamy kurs. ~James 19 2022-02-10 11:18
Do trolli zachęcam do rzeczowych wpisów! ~Mycel 1 2022-02-10 11:11
ODDAWAC AKCJE ZA FREE ~magnat 1 2022-02-10 11:07
Zjazd do 0,65. I mielonka z lekkim podbijaniem do 0,70. ~obserwatorONE 5 2022-02-10 11:03
Ff 19 procent a było 100 ~Distefano 2 2022-02-10 11:03
zjazd na nowe dolki, NaganiatoR znowu podbil porozwieszal na hakach ~Szeryf 1 2022-02-10 10:37
Realizowany scenariusz ~ObserwatoR 38 2022-02-10 10:37
FREEFLOAT, ZYSKI, UMOWY ~magnat 1 2022-02-10 10:32
Czy jesteście przygotowani na 0,65/0,75 przez cały luty? Co zrobicie? ~obserwatorONE 2 2022-02-10 10:16
podbili pod pseudo umowe przedstzpna jedynie i ubieranko ~hop 1 2022-02-10 10:04
No pięknie ktoś kanci! ~Mądrala 6 2022-02-10 09:57
Ładny początek ~Eh 5 2022-02-10 09:30
Jest to mój typ na Q1 ~ObserwatoR 21 2022-02-10 09:28
KUPIEC SA ........ ABSOLUTNY HIT.! ~INFO 3 2022-02-10 07:38
Tylko bez hejtu ~Michał 2 2022-02-10 06:27
ObserwatoR-NaganiatoR ~James 5 2022-02-10 00:46
Krętacz ObserwatoR ;) ~James 5 2022-02-10 00:04
1mln akcji ~typ 5 2022-02-09 18:46
Zainwestowałem na koniec sesji ~Wiesko 19 2022-02-09 18:14
ObserwatoR-NaganiatoR 2 ~James 3 2022-02-09 18:14
Ale tu jutro będzie CZERWONA NOGA od rana ~xxx 1 2022-02-09 16:57
TU BEDZIE MINIMUM 2 ZŁ I TO SZYBKO ~magnat 2 2022-02-09 16:03
Podbitka pod psudo umowe przedwstępna i ubieranie ~Gg 7 2022-02-09 15:56
Tu 1 z przodu bedzie szybko ubiora tych co sprzedadza teraz ~magnat 1 2022-02-09 15:51
Obserwator to forumowy naganiacz ubrany tu i na Yolo ahaha ~Ahaha 1 2022-02-09 15:08
Uwaga na naganiaczy ~Mycel 7 2022-02-09 14:58
Wielonickowiec i trol spamer IP [89.79.195.*]. ~obserwatorONE 1 2022-02-09 14:44
Przełamanie ~Piszpanjan 3 2022-02-09 14:36
Zawiadowca dał odjazd ~Mycel 4 2022-02-09 14:23
Tylko 2 figury do zielonych wideł. Fine. ~obserwatorONE 1 2022-02-09 14:23
[x]
1SOLUTION 0,44% 0,09 2026-06-24 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.