|
Trzymam kciuki za to Wasze plus 50%rano. Fajnie by było dla wiszących na
|
~obserwatorONE
|
2
|
2022-02-09 14:11
|
|
FREEFLOAT ,ZYSK, UMOWA ,PERSPEKTYWY
|
~magnat
|
2
|
2022-02-09 14:02
|
|
PODBITKA DOPIERO BEDZIE JAK 2 ZŁ BEDZIE
|
~magnat
|
2
|
2022-02-09 13:51
|
|
Silny opór na 70 gr nie do przejścia...niestety
|
~Dejw
|
3
|
2022-02-09 13:14
|
|
FREEFLOAT ,ZYSK, UMOWA
|
~magnat
|
2
|
2022-02-09 13:07
|
|
Podbitka i znoqu ubieranie runda dwa pseudo umowa
|
~Gg
|
1
|
2022-02-09 12:48
|
|
FF to 3mln akcji. Dziś już 500tys przeszło.
|
~typ
|
1
|
2022-02-09 12:00
|
|
do ObserwatoRa
|
~leszcz
|
8
|
2022-02-09 11:56
|
|
Wreszcie witamy na nowo 0,70. I to dobrze dla wiszących.
|
~obserwatorONE
|
2
|
2022-02-09 11:51
|
|
Stopy procentowe----> w tym roku kolejne 3 podwyżki rat kredytowych
|
~typ
|
1
|
2022-02-09 11:35
|
|
Zdolność kredytowa w ciągu 4 miesięcy spadła o 30%
|
~janusz
|
1
|
2022-02-09 11:34
|
|
Zbiera papier trzymać
|
~Mycel
|
5
|
2022-02-09 11:30
|
|
Ponad 50mln zł i mogą nabywac kolejne pakiety
|
~typ
|
1
|
2022-02-09 11:30
|
|
Nie może???
|
~Piszpanjan
|
5
|
2022-02-09 11:26
|
|
KTOS BLOKUJE KURS CELOWO
|
~magnat
|
4
|
2022-02-09 11:08
|
|
KUPIEC SA ........ ABSOLUTNY HIT.!
|
~UWAGA
|
2
|
2022-02-09 10:48
|
|
Zaraz usiądziecie znowu na 0,59xx.Obroty aż 24 tysiące złotych po 20 min
|
~obserwatorONE
|
4
|
2022-02-09 09:58
|
|
Akcjonariat
|
~Piszpanjan
|
1
|
2022-02-09 09:56
|
|
0,77 w zasięgu
|
~gracz
|
1
|
2022-02-09 09:31
|
|
Sytuacja o poranku jest taka. Na 0,63.
|
~obserwatorONE
|
2
|
2022-02-09 08:57
|
|
JUTRO + 50 % , NIE DZIEKUJCIE.! papier wyprzedany max
|
~UWAGA
|
5
|
2022-02-09 07:53
|
|
ale tu będzie CZERWONA NOGA na dniach
|
~xxx
|
2
|
2022-02-09 01:30
|
|
Jutro czerwona noga na 0,59 zł - Było dziś nie kupować
|
~waw
|
1
|
2022-02-09 00:36
|
|
A tak się z nas wczoraj śmiali że kupowaliśmy po 55 groszy :)
|
~max
|
2
|
2022-02-08 21:48
|
|
ZADNA PODBITKA KOREKTA I DALEJ POLNOC
|
~magnat
|
1
|
2022-02-08 19:54
|
|
Rozbudowali stronę WWW
|
~Www
|
1
|
2022-02-08 19:44
|
|
Jak ObserwatoR polecał 4mass to poszło 2500%
|
~Ciekawy
|
6
|
2022-02-08 19:33
|
|
No i zaczynają zrzut szamba jeszcze dzisiaj na czerwono
|
~gracjan
|
3
|
2022-02-08 19:04
|
|
ABSOLUTNY HIT.! .... KUPIEC....! skup akcji do 8zł szt.!!!! teraz 3zł
|
~UWAGA
|
1
|
2022-02-08 18:14
|
|
FREE FLOAT TYLKO 19 % !.......NOWE AKTUALNE DANE .!!!
|
~UWAGA
|
6
|
2022-02-08 18:04
|